Prehoz na posteľ z tejto stránky?

natalkaa2011
19. feb 2019

Prosím kupovali ste niekto prehozy z tejto stránky?
https://www.decointerier.sk/product/sk/ruzovy-p...
Veľmi sa mi páči tento prehoz, chcem dcérkam na do detskej na jednoposteľ, len sa bojím, aká to bude kvalita. Ďakujem.

flientica
19. feb 2019

Tak co tam uz naspekulujes na kvalite, na obrazku vyzera, ze je taka hrubsia tak sa hadam parat nebude. Ani farby to nei su take, ze by sa ti mohli vyprat alebo zafarbit nieco ine v pracke. Ma to byt len ako prehoz nic viac 🙂

natalkaa2011
autor
19. feb 2019

@flientica ja sa bojím skôr, aby to niečo vydržalo, aby to nebola taká handra po vypratí.

alexa21
19. feb 2019

@natalkaa2011 ja mam prehoz z pepca za 20ku.
vyzera podobne ako na obrazku.denne ho pouzivam uz 2 roky,periem teda pomerne casto a ziadny problem.takze si myslim ze sa nemas coho bat

hadecka39
19. feb 2019

Ak sa bojíš kvality, tak skús teda ísť kuk do pepca alebo do kiku. Tam dosť často mávajú tieto prehozy a teda si budeš aspoň môcť omakať tú kvalitu

lauren8m
19. feb 2019

Ja mam tento v matovo sivej a v pohode. Je trochu tensi ako som cakala, ale za tu cenu som spokojna. Prany bol zatial len 1x, tak na trvacnost sa este vyhadrovat nemozem.

natalkaa2011
autor
19. feb 2019

@lauren8m ale napriek tomu, že je tenší, po praní sa nežmolkuje, alebo sa nejako neposťahoval, nenatiahol? Ďakujem.

lauren8m
19. feb 2019

@natalkaa2011 po jednom prani na nizkych otackach 800 - lozkoviny, zostal nezmeneny, bez zmolkov, okraje pekne drzia