Posteľ s rozmerom 140 x 200 cm

eminaaaa
9. apr 2022

Ahojte prosím poradili by ste mi nejakú posteľ s rozmerom
140x200 CM. Ďakujem za rady 😊

luccija
9. apr 2022

Veď si zadaj do Google a hľadaj🙂
Lacnú, drahu, masív, box spring?
Ak nie na dlho Ikea

alenamihal
9. apr 2022

Ja som kupila zo Sconta nabytok ..a super cena ..

eminaaaa
autor
9. apr 2022

@alenamihal a kvalita nábytku je dobrá?

alenamihal
9. apr 2022

@eminaaaa ja som max spokojna...od Sconta mam vsetky postele..a rozne rozmery...

lenuska9999
9. apr 2022

@eminaaaa tiež odporucam sconto. Maju dobre ceny , okrem postelí mame aj obývačku od nich atď.. skôr zainvestuj do kvalitného matraca roštu

kornelies
10. apr 2022

@eminaaaa Ja mam postele z masivu, robene na mieru. Urcite by som si nekupila z nizkonakladovych obchodov, ale to je otazka financii. Zalezi na aku dlhu dobu kupujes.

penelope11
10. apr 2022

Zalezi aku mas predstavu, ci kovovu, ci drevenu, ci boxspring, tych moznosti je dnes uz ozaj velmi vela. My mame od Kondelu postel a teda vacsinu nabytku a ja by som nemenila. Niektore veci sme z eshopu objednavali a niektore sme si boli kuk a vyskusat na predajniach, za mna dobry pomer ceny a kvality 🙂

lennaa
11. apr 2022

Do akej sumy si predstavujes? Skus pozerat tak aby bolo aj s uloznym priestorom, aby bola pevna. Pri boxspring je super to, ze nemusis zvlast este matrac kupovat 😉

penelope11
12. apr 2022

@lennaa to je fakt, je to vyhoda toho a su taketo postele aj vyssie, my sme sa smiali, ze to su take idealne uz pre bolavy chrbat, lebo to je velka vyhoda pre mojho muza, lebo pre neho vstavat z postele rano to bolo ako za trest 😀

lennaa
3. máj 2022

Ale tak su tie postele aj moderne, aj dobre vyzeraju, to proste sa im nemoze upriet @penelope11 a pohodlnost tiez to suhlasim. Ja dnes by som uz asi ani nejako iny typ nekukala, ved naco aj, toto je aj prepracovanejsie, kvalitnejsie.

flavica
4. máj 2022

@eminaaaa aj si si uz nejaku vybrala? my sme kedysi raz mali aj kovovu a to som si povedala, ze raz a uz viac by som to nechcela ani za svet 😀

eminaaaa
autor
4. máj 2022

@flavica áno už som vybrala

eminaaaa
autor
4. máj 2022

@flavica takúto

flavica
4. máj 2022

@eminaaaa vyzera pekne 🙂 a cena teda podla mna uplne, ze perfektna 🙏

mtlc
4. máj 2022

Tak presne túto sme kúpili dcére (17) . Keďže posteľ je veľmi ľahká, do roka zničili tie kovové nohy v strede postele novú plávajúcu podlahu. V priebehu ďalšieho roku sa vymykali šrauby čo spájajú drevo a kov tak, že sa celá posteľ rozlámala. Jediné čo bolo OK bol madrac. Potom sme radšej zainvestovali do poriadnej drevenej od stolára za raz takú cenu.

gabci_gabca
5. máj 2022

@eminaaaa Máme presne túto v hosťovskej. V lete k nám často chodia švagrovci a tí si spanie na nej pochvaľujú. Mne sa tento štýl páčil a zariadili sme v ňom celú hosťovskú. Za tú cenu paráda.