Poschodová posteľ s prístelkou - skúsenosti, rady

belanka12
21. mar 2023

Ahojte potrebovala by som poradiť potrebujem poschodovu postel s prístelkou odporučte mi prosím niejake ak máte skúsenosti ďakujem veľmi pekne

liloastitch
21. mar 2023

Viem len poradiť ktorým sa vyhnúť, wilsondo stránka. Naša prežila dve noci ,potom sa s ňou syn zrúbal.

belanka12
autor
21. mar 2023

@liloastitch fakt no hrôza

yoxinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yoxinka
21. mar 2023

Postele z Domestavu. Drahšie, ale masív, vieš si postel vyskladať presne ako potrebuješ a nemusíš sa báť, že sa ti rozpadne po mesiaci.

kukulienka999
21. mar 2023

@liloastitch 😳 dokelu. Presne od nich mám jednu vyhliadnutu

liloastitch
21. mar 2023

@kukulienka999 my máme od nich viacero vecí, nie sú prehnane kvalitné,ale toto sa nám ešte s ničím nestalo. Navyše je teraz problém s reklamáciou

elanor
21. mar 2023

mame takuto:

spodna postel je vysuvacia, stolik detto, a este je dole "perinak" na ktory sa da dat matrac, je z toho dalsia postel pre pripad nudze.

elanor
21. mar 2023

ale uz si nepamatam z ktorej stranky sme ju kupili, maju ju viaceri, treba presmejsit, kto ju ma v akcii
napr. ked sme ju kupovali my mall ju vobec nemal v ponuke, a teraz mi ho vyhodil google. My sme za nu v tom case (2 roky naspat) dali cca 800e
https://www.mall.sk/postele/eoshop-poschodova-p...

barb0renka
21. mar 2023

Ak poschodovu postel, tak by som zvazila masiv.
Je to ovela pevnejsie.
My sme kupovali z Aldo nabytok, mame ju uz 5 rokov. Prezila bez ujmy aj stahovanie!
https://www.nabytok-aldo.sk/poschodove-postele-...

pralinka86
21. mar 2023

Mame zrovna taku co aj wilsondo predava, ale je aj na inych strankach, paula7 je to tusim a spokojnost, vsetko drzi, nevrzga zatial

belanka12
autor
21. mar 2023

@barb0renka áno akurát aj ich zvažujem jedna sa mi veľmi páči

martina374
17. feb 2024

@elanor Ahoj, viem, že reagujem na starý príspevok, ale momentálne aj my sa obzeráme po takejto poschodovej posteli akú si zverejnila a chcem sa opýtať. Dobre sa detom schádza dole po tých schodíkoch? Nie sú vysoké a smyklave? A ten vysuvací stolík a vysuvacia posteľ, dobre do seba zapadajú pri ich zlození? Rozmery stolíka sú také ako postele čiže napr 90x200? Dakujem za odpoved.

elanor
17. feb 2024

@martina374 priblizne ano, o maly chlp mensi, tak aby akurat sa dal zasunut.
Schodiky sme si vyrobili vlastne, original nepouzivame, lebo by zasahovali do dveri, takze sme si museli spravit schody diy, aby boli akurat. Ked si ich upracu (tie schody), tak ano, len casto tam maju vsetko mozme poukladane, tak rano, ked je rozospata, ta lebo ta, tak pomaham zliezat, preventivne, aby sa tam niekde nerozvalila. cez den lietaju hore dole same.

belanka12
autor
18. feb 2024

@martina374 no nakoniec som dala vyrobiť poschodovu u stolára a som veľmi spokojna