Poschodová posteľ

adusko123456
9. dec 2020

Ahojte ,prosím Vás o radu . Aký máte názor na túto posteľ? Je vhodné aby tam spal čoskoro 4 ročný ,a 7r. ?,Ide o to,že ten starší odmieta spať hore,a zas mladší chce byť výlučne hore . Veľmi sa tešil ,no ja sa obávam aby sa niečo nestalo a budem si to vyčítať. Rozmýšľam ,že upevníme okolo posteli ešte sieťku ktorú zavesime o strop,bude to ako klietka no podľa mňa dobrý nápad ,čo si myslíte?strašne sa bojím ,že odtiaľ spadne.Neviem ako to vymyslieť aby sme boli všetci spokojný.Budem vďačná za radu ,prípadne aj skúsenosť ako to zvládajú vaše deti späť na poschodí je posteli.

zuzap33
9. dec 2020

@adusko123456 moji spia na poschodovej, starsi 4roky a mladsi 1,5 roka. A uz 10 rokov.Nikto nikdy nespadol, ved je tam doska. Neprehanajte zbytocne

andrea_82
9. dec 2020

My s bratom sme od malicka mali poschodovu. Striedali sme sa, raz bol hore on, potom som sa tam prestahovala ja. Tiez sme mali len dosku a nikdy sme ani jeden nespadli.

ninusa221
9. dec 2020

My s bratom sme mali roztahovaciu potom nam dali poschodovú a mladší brat spaval hore no po čase sa mu to už nechcelo tak nam kupili zas roztahovaciu

adusko123456
autor
9. dec 2020

@zuzap33 ďakujem,neprehanam,len sa bojím 😉 ja som s tým skúsenosť nemala ako dieťa. Museli sme kvôli miestu ,už som nechcela detské 🥰

adusko123456
autor
9. dec 2020

Ďakujem za skúsenosti 💝