Matrac do staršej postieľky

kika_9
9. feb 2022

Dobrý deň, potrebujem radu ohľadne matracu do postieľky.
Máme postieľku cca 60 rokov dedí sa v našej rodine a teraz, keď čaká moja neter malé chceli sme jej postieľku požičať. Bohužiaľ matrac v postieľke je v hroznom stave. Jeho veľkosť je 132/62 ale môže do nej ísť matrac až veľkosti cca 140/68 maximálne. Nikde neviem približný rozmer nájsť. Nepoznáte niekoho kto robí matrace za prijateľnú cenu? Najlepšie okolie Žiliny. Prípadne internetovú stránku kde sa dajú kúpiť podobne veľkosti?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haley7897
9. feb 2022

@kika_9 ale ved matrace do postieľky 140x70 sa predávajú bežne. Je to štandardný rozmer

simca06022011
9. feb 2022

podla mna 140x70 tam v klude date a to je rozmer bezne predavany. Inak napr. emi mi google hned vyhodil (urcite aj ine najdes) ma aj na mieru https://emi.sk/996-matrac-detsky-kitty-mrava.ht...

Ale teda ja osobne by som isla do bambusoveho skor ako tejto peny, ale to neviem ake rozmery sa vyrabaju.

Inak myslim, ze ten original matrac, ani nemal takyto rozmer (povodne), uz rokmi moze byt aj rozcapnuty, zdeformovany atd.

kika_9
autor
9. feb 2022

@haley7897 Bohužiaľ tých 70 CM sa nám už nezmestí Max 68 CM

simca06022011
9. feb 2022

@kika_9 skusali ste? lebo ono sa to tam dava natesno, az tyciek sa to dotyka. Ak nie, tak len na mieru, vela firiem vyraba matrace na mieru. Google ti vyhodi.

haley7897
9. feb 2022

@kika_9 ja verím ze s trochou násilia penový presvedčíš 💪🏼😁
Inak tie matrace podľa mňa nemajú 140x70 ale tiež o trochu menej aby sedeli do 140x70 rámu postieľky. Ale môžem sa mýliť. Už je to pár rokov co mala staršia takúto postieľku

kika_9
autor
9. feb 2022

@haley7897 tak skúsim objednať ešte iný typ matraca z tej peny tie sú mäkšie zatiaľ sme skúšali len niake z pamäťovej peny a tie sa tam fakt nevošli

haley7897
9. feb 2022

@kika_9 ako, skús pozrieť rozdiel v cene medzi 140x70 a matracom na mieru, možno budeš mat šťastie na rozumnú cenu. Len ja sa obávam že na mieru bude predražený. Ja som za lacné matrace do postieľky, dieťa má pár kg a je v tom tak na rok, možno dva. Nemá ho ako dospelý roky. Nestihne sa ani zničiť. + ho treba často čistiť... Pripadne vymeniť

lussysi
9. feb 2022

My mame madrac z dormea a sedi v starej postielke