Máme dať preč z detskej izby vodovodný kohútik?

26. júl 2024

Ahojte 🙂
Prerábame v staršom dome detskú izbu detičkám, jedna sa o väčšiu miestnosť, súčasťou ktorej je aj umývadlo. Rozmýšľame, či ho teda odstrániť alebo ponechať, či by tam mohlo mať nejaké využitie. Teda, ja som za odstránenie celého prívodu vody do miestnosti, chcem sa akurát uistiť, či robím správne. Asi áno, však? 🙂
Ďakujem.

btus
26. júl 2024

vodu by som zakryla, aby ju nebolo vidno, ale ak by ste niekedy prerábali a chceli tam niečo ié, tak aby sa to dalo potom využiť. Len aby ste vedeli, že kde to je. ( skryť pod omietku. Ale v detskej by som umývadlo nenechávala, nepôsobilo by to dobre.

beata_k
26. júl 2024

Urcite ano. Uz vidim ako by mi tam dieta hlavu otrepalo.

januska12323
26. júl 2024

Umývadlo aj všetko preč a nechať len v stene základ na vodu ak by sa v budúcnosti izba prerabala na iné využitie.

simsalabim
27. júl 2024

MOja kamoska mala detsku s umyvadlom, bolo na takom podiu v rohu izby, akoby vycelenene. Ona bola z toho nadsena aj kamosky sme jej ho zavideli. Mala tam svoju kozmetiku, make up, velke zrkadlo... do rodinnej kupelne chodila iba na sprchu.

bolarazjedna
27. júl 2024

@simsalabim asi to závisí aj od veku dieťaťa, môj 2 ročný by vytopil celú bytovku, keby ma umývadlo v izbičke 😃😃

Ja by som to tiež dala preč.

simsalabim
27. júl 2024

@bolarazjedna ved to je najmenej to umyvadlo na urcitu dobu znefunkcnit.

kate_cs
27. júl 2024

Jednoznačne. Keby moji chlapci mali v izbe prístup k vode, tak konečná. Áno, boli by konečne v izbe potichu a spolu, ale asi by som to mohla premeniť na bazén, nie izbu 😀