Kde ste kúpili detskú posteľ?

ibajaanikiny
4. jan 2023

Zeny radte, odkial ste kupovali detsku postel?presla som “1000” stranok,ale so ziadnou nemam este real skusenosti-dodanie,kvalita a pod. Hej,su aj recenzie,ale tak je diskutabilne,ci sa im da uplne verit,v tomto som obozretna. Chcela by som postel,ktora by bola v klasickom rozmere napr 180x90,ale aby mala zabranu,ktora sa da zlozit,odkladaci priestor,nic prezdobene,infantilne,izbu chcem rozbit doplnkami,izba ako taka bude sluzit dlho,aj postel. Pozerala som stranky rajposteli,wilsondo a pod,ale ani jednu nepoznam. Hodte prosim tip. Vdakaaaa

bajka16
4. jan 2023

My máme z Merkury vola sa Mikolaj má zábranu aj šuflík sa dá dokúpiť. Ja som spokojná. Máme rozmer 160x90 ale majú aj väčšiu. Jednoduchá pekná biela

lilyianka
4. jan 2023

@ibajaanikiny ja som teraz objednávala zo stránky veneti. Posteľ ENNY 200x90,so zásuvkami. Ale pozor,my sme si až doma všimli,že zábrana sa nedá demontovať, ale to už muž potom poriesi keď bude treba

ritalein
4. jan 2023

Ahoj, nasi chalani maju detsku postel Olga z wilsondo. Jednu mame cca 5 rokov - tu uz nevyrabaju, ( vtedy to este nebolo wilsondo) tak sme objednali podobnu, ale kvalitou je to nic moc oproti tej prvej. Kedze som chcela aspon priblizne rovnaku, nechali sme si ju. Ulozny maju obe dole dva sufliky, nechcela som jeden velky a zabrana sa da dat dole, aj na lavu, pravu stranu.

gabci_gabca
10. jan 2023

Pozerala si aj u Kondelu? My sme Zoe tam vybrali, veľa som pozerala po nete, eshopy a tak, ale nakoniec aj tak sme boli aj osobne po predajniach a teda pre mňa to bolo lepšie, keď som naživo videla 🙂

harmona
15. jan 2023

@ritalein Krasne obliecky, mohla by si mi do spravy napisat, kde si kupovala?
@gabci_gabca Je to dobre ist osobne pozriet, postel je podla mna taka vec, co sa neda len tak podla obrazku vybrat.

ritalein
15. jan 2023

@harmona ahoj, nech sa paci, za tu cenu su fajn 🙂
https://www.4home.sk/4home-bavlnene-obliecky-no...

lennaa
2. feb 2023

Aku si tam vybrala @gabci_gabca? Mohla by si mi nazov poslat, zeby som si ju vedela pozriet?

gabci_gabca
8. feb 2023

@harmona Áno to je fakt, my sme chceli aby bol pod posteľou aj nejaký úložný priestor. A páči sa mi, keď sú šuflíčky, lebo sa to ľahšie otvára, môže tam mať hračky je to fajn.
@lennaa Pozri Michigan New, v bielej farbe 🙂

danielockazihlavka
10. mar 2023

Kúpila som rovno klasickú veľkú posteľ. Nemienila som lo určitom čase posteľ predávať a kupovať novú. má veľkú,ku ktorej som kúpila zábranu.