Kde si kúpiť obývaciu stenu bez miesta na TV?

enka81
18. jún 2020

Viem, že sekcia je detská izba,ale snáď nevadí --- Chcem meniť obývaciu stenu, len potrebujem bez miesta na TV, viem, že sú možnosti nakombinovania sektorového nábytku, len mne by uľahčilo hľadanie vidieť približnú zostavu. Pogooglila som všeličo, ale všade majú obývaciu stenu vrátane TV miesta. Nemáte link alebo tip, kde by som našla niečo iné?

missdiva
18. jún 2020

A na co ti vlastne je ta obyvacia stena?
Podla mna bola dobra v casoch ked sa tam schovavali dvdcka.
Radsej by som dala nejaku kniznicu...

enka81
autor
18. jún 2020

@missdiva tak predstav si, že potrebujem niekde uložiť dokumenty, staré foto, knihy /áno, na ne je fajn knižnica, alebo teda policová skriňa/, nemala som na mysli 3x2m, ako to bývalo kedysi, ale do jednej komody to tiež nepomestím. Ak si mala na mysli klasickú knižnicu, tak tá je väčšinou otvorená, čo ja až tak veľmi nemusím, teda niečo môže byť ale nie všetko, prípadne hoď obrázok, čo si mala na mysli

mpg
18. jún 2020

Sú aj také zostavy napr. 2 užšie vysoké vitríny a 1 komoda nižšia alebo jedna širšia vysoká vitrína a 1 nižšia komoda tej istej značky, v niektorých je dosť miesta.

danica2711
18. jún 2020

@enka81 Ikea, zostava Billy, nakonfiguruješ si, ako chceš, sú to samé policové diely rozličnej šírky a výšky, môžu byť buď otvorené alebo opatrené plnými alebo presklenými dvierkami

evittam
18. jún 2020

@enka81 Tak si zloz vlastnú zostavu-my sme spokojni s Decodom.

enka81
autor
18. jún 2020

@evittam ďakujem za tip, pozriem to

enka81
autor
18. jún 2020

@danica2711 presne takéto rady som potrebovala, aby som sa mala od čoho odraziť, idem to pozrieť

oslo1
18. jún 2020

Chod do IKEA, tam maju rozne zostavy. Tiez nemame telku, teraz uz nemame IKEA, lebo mame iny nabytok.

kittykat22
18. jún 2020

@enka81 je jedno pre aku firmu sa rozhodnes - vsetci maju dizajnerov a 3D projekcie. Ikea & spol. Staci ked prides s rozmerom steny a oni ti uz pomozu. Maju aj nahlady na hotove veci. Nemusis sa v tom brodit sama, su schopni ti pomoct a poradit.

btus
20. jún 2020

@enka81 nábytok sosna nábytok. Majú komody, knihovníčky bez dverí, s polovičnými dverami, so sklenenými dverami. Nízke knihovníčky..... Jedine vyskladať. Máš istotu. https://www.peknymasiv.sk/ http://www.sosnanabytok.sk/galeria-fotografii-v...

enka81
autor
21. jún 2020

@btus vďaka za tip

sadkoni
6. júl 2020

@enka81 kamoška si túto objednávala 🙂 A nemajú telku, miesto telky si na poličku poukladala knižky a dobre to vyzerá, začínam mať veru pocit, že telka začne byť v domácnosti pomaly rarita, ale veď na jednej strane je to aj dobré 🙂 Má ju z tempa kondela, objednávala si ju a za pár dní ju mala doma 🙂 Aj so skladaním si poradila sama 🙂

anickaaa6aaa
6. júl 2020

Ak poznáte šikovného stolára tak vám vie spraviť na mieru co len budete chcieť. Je to určite aj originalnejsie

justify
6. júl 2020

@sadkoni prosím ta,nevies mi poslat link kde si ju nasla? Lebo v tempo kondela som ju nikde nenasla. Diky

sadkoni
6. júl 2020

@justify toto je ona https://www.temponabytok.sk/obyvacka-obyvacie-s... 🙂 Ja už tiež špekulujem, že vymením tú čo máme za niečo novšie moderné a najmä došla som na to, že ozaj viacej takého úložného priestoru nie je na škodu. Toľko fotoalbumov a knižiek čo mám 😀

justify
6. júl 2020

@sadkoni ja to tiez prave riesim, nemame nejaku obstaroznu ale uz ma 10r a chcela by som nieco jednoduchšie, ja by som zase len skrinku pod tv a nejake police chcela, uvazujem ze skusim pretapetovat tu našu, nechala by som len spodok pod tv a mam police z Ikey tak tie nejak k tomu pretapetovat a dodekorovat doplnkami,kvetmi a obrazmi a ak to nevyjde,tak nové 😂. Uz mi sibe z Pinterestu a napadov 😂Tak teraz pozeram po samostatnych kusoch
co by som si vyskladala ale aj tato, co si postla sa mi velmi paci. Diky za link

sadkoni
7. júl 2020

@justify ani nehovor, tie inšpirácie keď kukám aj ja tak by som prerábala každého pol roka 😀 Ešteže veľa urobí aj to, keď sa obmenia v miestnosti také maličkosti ako koberec, obraz a podobne 🙂 Tiež sa mi páči, len neviem čo by mi povedala keby som si rovnakú kúpila 😀 Nechcem aby si myslela, že opakujem, ale je pekná, taká nadčasová a jej sa hodí ešte aj ku kuchyni, lebo má v podobných farbách.

justify
7. júl 2020

@sadkoni ja v tom ze by si si kupila rovnakú problem nevidím, ved by mohla byt rada ze ta inšpirovala 😀

katpizur
7. júl 2020

@justify aj vyskladat sa da, ale mna osobne to nebavi 😀 Ja som radsej ked na hotovo si viem kupit, ze vidim ako to vyzera dokopy 😉

sadkoni
8. júl 2020

@justify ty nevidíš, ani mne to nevadí, keby mal v mojom okolí niečo rovnaké ako ja, ale niektorí ľudia tieto veci tak viacej prežívajú 😀 Ale už som si našla niečo podobné tiež v tom obchode, tak už len presvedčiť môjho milovaného, že potrebujeme zmenu 😀

justify
8. júl 2020

@sadkoni no aby sa nezblaznila 😂 ale uz som našla aj ja krasnu a nema ju nikto v okolí 😂

sadkoni
8. júl 2020

@justify všelijakí sú ľudia, už neriešim radšej 😂 Teším sa teda s tebou 🙂

justify
8. júl 2020

@sadkoni ďakujem, manžel sa teda so mnou neteší 😂

katpizur
14. júl 2020

@justify taketo veci nevie ani ten moj ocenit, takze to je normalne, z tychto veci si ja nejako tazku hlavu nerobim 😀 😀

ujaju
16. aug 2020

@justify
@katpizur Baby aj ste tých mužov nejako ukecali či ste kúpili bez ich vedomia? Lebo tiež trošku zvádzame boj v tomto smere 😀 Tiež by som chcela starú zostavu vymeniť ale furt ma presviedča, že až na vianoce si mám vybrať a teda to mi po vôli moc nie je 😀

justify
16. aug 2020

@ujaju nič som doteraz nekúpila, prišli ďalšie výdavky ktoré musím riešiť viac ako obývačku. Ja už ani nechcem novú obývačku, ja chcem nový celý dom 😂

ujaju
4. okt 2020

@justify Haha to je normálne tiež každú chvíľu by som niečo iné nové chcela, už sme vymenili lampy, teraz som objednávala tú obývačkovú zostavu, tak čakám kedy dôjde, myslela som, že ozaj to neukecám, ale podarilo sa 🙏😂

justify
4. okt 2020

@ujaju ja som to uz vyriesila, pretapetovala som povodny nabytok, pretriedila ho (vyhodila policu a vitrinu) a doplnila o obrazy deti,este setrim na novú sedacku

meluela
4. okt 2020

@enka81 firmy co robia roldory ti na mieru spravia peknu kniznicu aj s akymkolvek uzatvaracim systemom (trebars otvaracie skrinky dole, sufliky atd.) podla tvojho nakresu 🙂

ujaju
4. okt 2020

@justify Tak vidíš, to je tiež riešenie a na čas to tak stačí a teraz máš z toho aj väčšiu radosť, keď si si to sama takto skrášlila, nie? 🙂