Kärcher na okná. Máte s ním dobré skúsenosti?

158polica158
12. aug 2019

Baby máte niekto karcher na okna . Prosím recenzie . Čítala som všeličo no zaujimalo by má od niekoho kto to v skutočnosti má čo na to hovorí. Ďakujem

kakakina
12. aug 2019

Ja mám dva je fakt super vecička.Neznasala som umývať okna, a teraz je to pre mna obľúbená činnosť .Dva mám lebo som chvilu upratovala vo svajciarsku taksom jeden mala tam. Vsetci známi čo si ho požičali si veľmi rýchlo kúpili vlastný 😉

vierka1991
12. aug 2019

@kakakina ak sa ta môžem spýtať, ja ho mam tiež, ale stále mi zanecháva pásiky. Nevidno nič, ale keď zasvieti taak vidno presne ako som ho ťahala. Neviem čím to je.

ciapockacervena
12. aug 2019

Mam a som spokojna. Urcite to ulahci pracu, okna su umyte rychlejsie, bez namáhavého lestenia a zbytocneho kvapkania. Nie je to dokonale, ako pise vierka1991, pri prechodoch stierania nechava pasiky, ale tie vzdy len jemne pretriem handrou a je to. Ruky ma z toho nebolia 👍

tortelinka
12. aug 2019

super vec, nejaký pásik sem tam neriešim

158polica158
autor
12. aug 2019

Môžem poprosiť aký typ máte a značku ďakujem.

kakakina
12. aug 2019

@vierka1991 občas keď inak chytím tak mi zostane tiež, ale jemne to pretriem handrickou. Možno by tochceo vymeniť tu gumicku

kakakina
12. aug 2019

@158polica158 typ už neviem , mám z tých starších už päť rokov ho mám

hettinka
12. aug 2019

@158polica158 mám Karcher a super. Len ja to aj tak vždy preleštim Clinom, len to ide oveľa rýchlejšie.

lenuliatko84
13. aug 2019

Super vec.za 20 minut mam umyte bsetky okna v byte

stanulienkat
13. aug 2019

Ja som to mala a je to len trochu lepsia stierka na okna. A v nadobe mam po chvili spinavu vodu,ktofu rozlicujem zase po oknach. Aj tak som musela prelestit,ked som ich chcela pekne. A za 20 min. umyte vsetky okna? No ja ked umyvam,tak aj ramy a teda len 20 min. mi to netrva. Podla mna zbytocnost.

ciapockacervena
13. aug 2019

@stanulienkat
Voda z nadoby sa predsa nedostava spat do obehu 🙄

googwife
13. aug 2019

Mám a som spokojná budem mať radšej jeden pásik ako špinavé okná 🤣🤣

zara0201
13. aug 2019

@158polica158 spokojnost.okna najskor nahrubo poumyvam saponatom a potom uz len stieram. Prelestim suchou handrou. Nepouzivam vobec uz okenu.

dadka555
13. aug 2019
Používateľ dadka555 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dadka555.

@vierka1991 mne keď necháva pásiky, tak to ešte pretriem suchou handrou

len_nig
28. aug 2019

Najlepšia vec do domácnosti, presne najskôr umyjem s jarovou vodou a už len zotriem s Karcherom. Za chvíľku umyté okná v celon byte. Odporúčam