Je podľa vás poschodová posteľ praktická?

susanneh
29. sep 2019

Ahojte mamičky. Rada by som spytala na vás názor. Mam dve detičky 7 ročnú a 4 ročného uvažujem o kúpe poschodove ho postel a so skrinkou a pisaci stolom. Ale.... Dosť ma prekvapilo že niektoré maminky píšu ze detičky im neradi spia na poschodí a preto predávajú postel. Je postel podľa vás praktická alebo aký máte názor??? Diky

zuzik1983
29. sep 2019

zrovna toto riesim , poschodovu postel mame zo 3roky, baby ju strasne chceli, ale teraz presne opacne,uz ju nechcu, dcera co spi hore uz tam spavat nechce

patka06
29. sep 2019

moja mala od 2,5 roka vyvýšenú posteľ so šmýkalkou a keď sme ju vymieňali nízku posteľ nechcela, len takú na poschodí ...teraz má hore posteľ a dole skriňa a písací stôl

solemami
30. sep 2019

my mame 2 poschodove - pre starsie teraz 12 a 11 rocne a mladsie dvojicky 8 rocne. dostali ich ked mali asi okolo 4 rokov a doteraz su v nich a teda ani raz sa nestazovali ze nechcu mat poschodovu.

andrea_82
30. sep 2019

My sme kedysi s bratom mali poschodovú posteľ. A bili sme sa, kto bude spať hore, lebo sme chceli obidvaja. 🙂

via88
30. sep 2019

Ja som vzdy chcela poschodovu, som zavidela deckam co taku mali 😁

andruska80
30. sep 2019

U nás v pohode, najskôr spával hore starší syn, neskôr sa mi už zdal ťažký, tak sa vymenili s dcérou. A skôr sa hádali, že chceli byť obaja hore. Teraz sme už kúpili dve klasické postele, ale syn má už 14, 70 kg, je vysoký, tá poschodka sa mi už nezdala pre neho....

jankalukasova
30. sep 2019

Zalezi aj ako mas zvyknute deti. Tam hore je hrozne teplo. Ja som tam nevedela ako decko spavat a to sme mali vzdy otvorene okno. Budila som sa cela dopotena a mala som pocit, ze tam nie je co dychat. Vacsinou som zhodila matrac na zem a spala tam. Tak ma nasiel rano tatino alebo mamina. Ked to tak slo asi rok, tak sla postel prec.

natal
30. sep 2019

@susanneh My sme tiez museli dat prec poschodovku. Najprv chceli a po roku ani jedna nechcela spat hore. Dcera si vecer dala matrac na zem a tak spala. Teraz maju normalne postele a su spokojne.

slniecko35
30. sep 2019

Ja som kupila poschodovu, ktora sa da rozlozit na dve samostatne postele, prave preto, ze ked uz nebudu chciet. Mam dievca a chlapca, takze casom asi kazdy do vlastnej izby, postel je z masivu a mala by im vydrzat az kym a neodstahuju 😂 (starsia ma 3r)

bundo
30. sep 2019

@slniecko35 a odkiaľ ste kupovali? Tiež uvažujem o takej, čo sa neskôr dá rozložiť na dve samostatné postele

uzanka16
30. sep 2019

Ja mam 2 a 3 ročne deti a objednala som poschodovu a tiež takú co sa da potom rozložiť na 2 postele.

221girl
30. sep 2019

ja som mala poschodovú. Mne sa páčilo že tam mám súkromie kde mi nik nevidí a nelezie

andrea_82
30. sep 2019

@slniecko35 My sme mali poschodovú klasickú, ale keď sme už boli moc veľkí, tak nám ju tato proste v strede tých stĺpov rozrezal na polovicu a mali sme dve postele. 🙂 Takže sa to takto dá aj s normálnou poschodovkou.

magic08
30. sep 2019

Mali sme poschodovu kvôli priestoru, mala izba v byte, no spodné lozkobolo široké 120cm . Za tri roky nespalo hore ani jedno z detí. Spávali spolu dole. Už by som viac nekúpila

jendralka
30. sep 2019

moji maju tiez poschodovu, 8 rocny spi hore, 14 rocny dole. ja by som nemenila a oni tiez nie 🙂

jendralka
30. sep 2019

ak si to rozmyslia, mame taku, co sa da rozlozit na 2 samostatne 😀

susanneh
autor
30. sep 2019

Ďakujem veľmi pekne za nazori, ešte som sa nerozhodla na 100 percent ale asi kúpime tu poschodovku 😉

ihned13
1. okt 2019

Kralovstvodeti.sk, zariadizbu.sk, "" nomercy"" na MK , podvodnici, Neodporucam, ani tovar ani peniaze nebudete mat! Pani DG je podvodnicka ! Posuvajte dalej Tento odkaz treba ju znicit!!!

jendralka
1. okt 2019

@ihned13 ja mam poschodovu cez kralovstvo deti, sice meskali, ale postel je super. farba presne sedi ako sme potrebovali, vsetky diely vypracovane. ja som spokojna

ihned13
1. okt 2019

@jendralka tak ste mali stastie,lebo krachuju, treba pozriet recenzie Heureka, MK, je tu vela ludi , stale im nevratili peniaze a nemaju ani tovar.

margymak
1. okt 2019

stary nick " danciacik" ponuka uz vymazana, novy nick " "nomercy"".

ihned13
1. okt 2019

@jendralka pozriete kralovstvodeti recenzie na MK kolko ludi NEMA ani postel ani peniaze, same vyhovorky, ojeb..... Ludi , stale beru nove objednavky, " nomercy" pod tymto menom!

simmsi
10. okt 2019

@susanneh my mame poschodovku na mieru z masivu.Velka spokojnost len syncek chce spavat este s nami.