Dilema s detskou izbičkou

3. jún 2024

Ahojte potrebujem poradiť neviem sa rozhodnúť , prišiel čas začať zariaďovať detskú izbu a mám dve varianty , neviem si vybrať a budem veľmi vďačná ak mi poradíte , taká malá anketa 😁 prvá varianta je celu izbičku dať do bielo ružovej , 70% biele a 30% take svetlé baby pink, čiže taká jemná čistá romantická izbicka.. druhá varianta by bola vynechať ružovú a dať nadčasové farby všetko spraviť v takej béžovej so zlatými doplnkami , napr zlatý luster alebo lampa, béžová skriňa so zlatými uchytkami,komoda tak isto ,proste taký glamour štýl. Mne sa veľmi páčia obe a neviem si vybrať 😞

deti95060810
3. jún 2024

1.

syslik81
3. jún 2024

moja dcera neznasala ruzovu .. a teraz ma 10 rokov no uz sme xy x prerabali izbu do roznych rem-takze z amna bezova ci biela a uz len menit doplnky podla toho co je momentalne in

autor
3. jún 2024

Pridávam fotky len tak pre predstavu, nie také ale podobné ozaj len aby ste mali predstavu čo asi myslím, prvé dve fotky je varianta 1. A posledná fotka varianta 2.

taisu
3. jún 2024

urcite 2

kp7333
3. jún 2024

Dajte nadcasovy nabytok neutralnej farby a doplnky (koberec, zavesy, vankuse...) mozu byt farebne. Ruzova casom omrzi, textilie lahko vymenis, nabytok uz tazsie. Ja som zastancom bielych stien, radsej farebne obrazky na ne. V detskej izbe sa nahromadi kopec farebnych hraciek, netreba pridavat dalsie farby,posobi to potom rusivo.

patka06
3. jún 2024

Pre mňa možnosť 3:
Nadčasové farby, bez zlatých doplnkov.
Doplnky radšej veselé farebné

ukulela
3. jún 2024

Nábytok neutrálnu(biely, krémový, sivý...) a menit farebné doplnky. Dobré zvolený nábytok vydrží do puberty, koberce, obliečky, čalúnenie atď vymenia podľa veku, obľúbenej rozprávky atď.

zorkahorka
3. jún 2024

Ak nadcasovy, tak nabytok biely alebo bielohnedy a ruzove doplnky..aj luster vies po par okoch lahko a lacno vymenit

btus
4. jún 2024

biely alebo béžový nábytok - nie veľmi detský, a doplnky rôznej farby. Zlatú by som isto vynechala. Dcéra v 5 rokoch chcela ružovú stenu ( nábytok mala biely s dvomi ružovými dvierkami). V 10 sme ružovú stenu premaľovali na svetlo šedú a dali čisto biely nábytok. Koberec ostal farebný, nebol s detským vzorom. Luster mala nadčasový - bielo - svetlo žltý