Detská posteľ od Maxmax

bea252
3. jún 2020

Ahojte, objednavali ste niekto detsku postel cez internetovy obchod Maxmax? Najlepsie niekedy v obdobi februar, marec, april 2020? Potrebujem sa spojit s niekym kto objednaval ci mu uz prisla alebo nie. Vopred dakujem 😉

ruza22
3. jún 2020

@bea252 my sme vcera objednali na dobierku a ziadaju nas zalohovu platbu vopred

bea252
autor
3. jún 2020

@ruza22 ano aj my sme tak museli zaplatit..ja som objednavala koncom aprila a dost ma vystrasili tie negativne hodnotenia o dlhej dobe dodania. Tajne dufam ze mi to tu niekto vyvrati 🤣

ruza22
3. jún 2020

@bea252 a estevam staleneprisla?

rohypnol1
3. jún 2020

Kupovali sme koncom aprila, po 9 dnoch od platby prisla. Kvalita inak nic moc :( konkretne detska postel Minnie Paris

dominika087
3. jún 2020

Skoro 3 týždne dozadu som obj. malej posteľ. Keďže písali, že je na sklade, tak som ju hneď objednala, že nebudeme dlho čakať a príde čím skôr. Poslali mi potvrdzujúce maily, o pár dní aj sms, že či ju môžu v najbližších dňoch doručiť, aby som im odpísala, tak som to potvrdila a odvtedy nič! Písala som im na to isté číslo, že kedy bude doručená, lebo ju potrebujeme a oni už neodpisali. Platila som vopred bank.prevodom. 😥 Takže ja len dúfam, že príde čoskoro.

ajka0207
3. jún 2020

@rohypnol1 ja som sa chcela opytat, ma velmi ostre rohy? Ja som ju dlho zvazovala, ale mal som pocit ze to nie je moc postel pre deti.

bea252
autor
3. jún 2020

@ruza22 este neprisla 🤔 ale vraj by v priebehu dvoch tyzdnov mala. Potom dam vediet kedy nam prisla...ak nepride do dvoch tyzdnov tak zrusim pravdepodobne objednavku. Ale vraj sa im to uz rozbieha lebo dodavatel/vyrobca mal nejaky problem cez coronu..

bona69
3. jún 2020

My sme odtiaľ objednali ale koberec, posteľ máme z tejto stránky, za dva dni bola doma
https://www.postielky-postele.sk/produkty/posti...

dominika087
8. jún 2020

Len dávam vedieť, že mi volali na konci min. týždna, že sa pri preberaní/prevoze nejako stratil matrac, preto posteľ nedoručili. Informovali o tom cz dodávateľa a hneď mi prišiel ospravedlňujúci mail, že reklamáciu vybavia za mňa a dnes opäť mail, že v piatok expedovali úplne novú posteľ, uprednostnili moju objednávku a už by mala byť čochvíľa u nás. Vyzerá to sľubne, tak uvidíme, kedy príde a či budeme spokojní.

bea252
autor
9. jún 2020

@dominika087 držím palce aby už prišla. Vyzerá že sa snažia a naozaj majú toho len veľa. Uvidíme...my čakáme od 3.5. a povedali že ešte dva týždne určite ..snáď to príde vtedy...dajte potom vedieť či ste spokojná a či dorazila. 😉

dominika087
12. jún 2020

@bea252 posteľ včera dorazila a sme spokojní 👍 dúfam, ze čoskoro príde aj vám a ostatným

bea252
autor
13. jún 2020

@dominika087 tak to som rada že ste spokojná ☺️nám ešte stále neprišla. Ktory typ postele ste objednávali? Už sa nevieme dockat

dominika087
13. jún 2020

@bea252 ...rozmer 160x80

lenusik296
18. mar 2021

Ako ste, prosím, s posteľami spokojné?

dominika087
18. mar 2021

@lenusik296 je pevná, jednoduchá a pekná...za nás je ok 👍

lenusik296
18. mar 2021

@dominika087 ďakujem pekne 🙂 tak nejak si ju aj predstavujem

bea252
autor
18. mar 2021

@lenusik296 my sme spokojní, za tú cenu super, kupovali sme rozkladaciu s úložným priestorom, ale pre ťahsie dieťa by som asi zvolila kvalitnejší madrac.

nikazuz
19. mar 2021

Ja som tiez s postelou spokojna, len ta cakacia doba 😤 mali napisane ze tovar skladom odoslu do vianoc (bolo to 4 dni pred vianocami), jasne ze neodoslali. Ked som pisala tak ze mali toho vela ze postel pride hned prvy januarovy tyzden. Postel prisla po mesiaci aj to zly rozmer. Reklamaciu som urgovala kazdy den a az po vyhrazani sa zakonom mi ju konecne poslali.

ivi_kiwi
21. jún 2021

@dominika087 ta bocnica sa da prosim zdemontovat?

bea252
autor
21. jún 2021

@ivi_kiwi ano dá sa dať dole

inka04
21. aug 2021

Veľmi nekvalitný tovar, tento obchod neodporúčam radšej IKEA.

monana25
5. dec 2021

@dominika087 nepraska Vam rost?
Nas maly ked kus poskoci rost sa prepadne🙄

dominika087
7. dec 2021

@monana25 zatiaľ nie, ale zas neskáče do nej a ani na nej nejak extra, tak možno keby skúsila viac podskočiť, tak by to nevydržalo, ale zatiaľ ten problém nemáme, žeby to prepadávalo

bianka000
10. sep 2022

Pripnem sa baby, má niektorá od nich aj poschodový posteľ? Ak áno ste spokojné? Nespadnu tie postele na seba?

michaelkaa1
12. jan 2023

Tiež sme kupili 2 postele z tej stránky, zamna veľká spokojnosť a rýchle dodanie… čakali sme asi 5 dni lebo boli aj sviatky 🙂