Detská posteľ

nikadamianko
18. feb 2022

Rada by som poprosila o radu. Chcem kupovať detskú posteľ no všade čítam veľmi zlé recenzie napríklad v (okay, merkury,xxxlutz a podobne) sama mám zlú skúsenosť s dodaním tovaru z merkury a preto by som sa rada opýtala, či by ste mi vedeli odporučiť predajňu kde na postieľku (cca160cm) nebudem čakať 2 mesiace a nakoniec mi stornuju objednávku ďakujem 🙂

flavica
2. mar 2022

@nikadamianko my mame dobru skusenost u Kondelu, tam sme kupovali aj nasu postel a aj malej do detskej izby a nemali sme ziadny problem, nasu sme kupovali osobne na predajni a do detskej sme objednavali a vsetko v pohodicke 🙂

gabci_gabca
3. mar 2022

Veď ak budeš vyberať cez nejaký eshop alebo tak, tak pozri si, že či majú skladom tú čo si vyberieš, veď väčšina to už má tak popísané, že skladom alebo na objednávku alebo ako aby si cca vedela, mala nejakú tú predstavu, čo čakať 🙂

harmona
15. mar 2022

@gabci_gabca Presne ale my napriklad velakrat ked nieco kupujeme tak robime aj tak, ze ked sa da, ze kukneme kde maju skladom a ideme si aj osobne pozriet aby sme videli velkost, kvalitu a teda vyhovuje nam to.
Ja nemam problem aj len objednat, ale muz ten je rad ked moze vidiet co chce kupit 😀