Aliexpresáčky, poraďte, ako nájdem konkrétne nálepky na aliexprese?

26. nov 2020

Baby, nikdy som neobjednávala nič z ali. Myslela som, že bude mať premiéru, ale ani za boha neviem nájsť čo hľadám. Hľadám nálepky na stenu, ktoré nalepím do spálne do kútika kde bude detská postieľka a prebaľovací pult. Niečo ako na foto. Buď Mickey Mouse alebo Minnie, na hojdačke, s menom. Skúšala som všetky možné slovné kombinácie týkajúce sa mickey mousa a minnie a wall stickers, strom, konár, hojdačka, nič. Našlo XY rôznych nálepiek, ale niečo takéto nula bodov. Žeby nič také neexistovalo na ali? Máte nejaký typ ako to nájsť? Či mám zabudnúť? Ďakujem.

hiro
26. nov 2020

AliExpress ma celkovo zle vyhladavanie, vela veci nenajde.
Skus google:
<...stickers...> site:aliexpress.com

autor
26. nov 2020

@ckocka toto som našla aj ja

autor
26. nov 2020

Zabudla som pridať obrátok, čo presne hľadám...

hettinka
26. nov 2020

Daj Wall sticker minie

miriam_s
26. nov 2020

Prečo nevyhľadávas podla fotky? Vo vyhľadávači je aj táto možnosť... Ja najskôr takto som našla čo som chcela

hiro
26. nov 2020

Ten strom nevyzera ako samolepka ale ako namalovany... Jedine ta Minnie je asi kupena.

autor
26. nov 2020

@miriam_s podľa foto mi to nenájdem, lebo @hiro to vystihol, je to maľované a stiahnuté z jednej holandskej stránky, takže zbytočne budem takýchto obrázok dávať na ali
@hettinka veď píšem v úvodnom príspevku, že to som skúšala 😉 našlo mi to, čo poslala v linku aj @ckocka

hettinka
26. nov 2020

Tak asi nemaju

autor
26. nov 2020

@hettinka myslela som, že na ali majú všetko 😉 prvý krát som odtiaľ niečo chcela, tak ale prežijem to

hettinka
26. nov 2020

Ale kdeže, všetko nie. Možno podobne nájdeš, alebo tu Minnie a strom domalovat

ckocka
26. nov 2020

Podla Pinterestu je to z Amazonu

ckocka
26. nov 2020

Lenže sa zobrazujú iba veci ktoré zasielajú k nám, táto konkrétna tam vobec nemusí byť
https://www.amazon.de/s?k=Baum&i=baby&rh=n%3A39...

veronikag18
26. nov 2020

Ja neodporúčam nalepky z Ali, kúpila som meter nálepku, vôbec nedrží dobre, odlepuje sa aj s farbou zo steny.

marzuz89
27. nov 2020

@veronikag18 na základe jednej nálepky nemôžeš hodnotiť všetkých výrobcov predsa. Ja naopak doporučujem 🙂

lenkike
19. feb 2021

Ja som hľadala podľa foto a našlo mi toto:
€ 9,38 | DIY 5D Diamond Painting Cross Stitch Minnie Picture Diamond Embroidery Rhinestone Mosaic Icon
https://a.aliexpress.com/_mqJ2d1p

klip0
19. feb 2021

Ja som nasla len take nieco ale je tam vela roznych, ale uplne rovnake som nenasla

klip0
19. feb 2021