Akú posteľ pre 4,5-ročné dieťa?

rony7
Včera o 18:10

Ahojte akú by ste kúpili posteľ pre 4,5 ročné dieťa? Zvažujem či domčekovu alebo skôr obyčajnú a aký rozmer.. môžete poslať aj link odkiaľ máte a ste spokojné. Ďakujem 🙂

didi44444
Včera o 18:12

@rony7 rajpostelí na fb 🙂

simona20201309
Včera o 19:33

@rony7 mne sa domcekova veľmi páči ale občas by som ju už vymenila. Je veľmi dominantný kus nábytku, musíš s tým počítať. Máš utieranie prachu navyše ale zas aj preliezlu s bezpečným matracom 😆
Na našej sa dcéra naučila robiť pečene kura.
Rozmer by som kúpila klasiku 90x200, rozkladaciu - ja spim s dcérou ak je chorá, alebo ju boli brucho alebo mala ťažký deň... to by sme sa na 90cm nevyspali.
Dávali sme na mieru. Nevedela som si v obchodoch vybrať.

rony7
autor
Včera o 20:26

@simona20201309 oni bývajú aj rozkladacie? Lebo to som nikde nevidela pri domcekovej

marianarem
Včera o 20:28

@rony7 Moj ma domcekovu. Myslim, ze sa mu paci, ze je tam ozaj akoby v domceku, viac v bezpeci, viac utulne. Prehodili sme mu cez to deku a ma aj peknu strechu.

simona20201309
Včera o 20:42

@rony7 samozrejme. Sú akékoľvek. Daj si do Google domcekova posteľ a nastav si len obrázky. Vyhodí ti milión variacii

rony7
autor
Dnes o 08:26

@marianarem tiež ma to napadlo že sa tam dieťa môže cítiť viac bezpečnejšie..a páči sa mi keď sú okolo tej striešky aj svetielka tak omotané 🙂