Ako sa vám darí deťom udržiavať systém a poriadok v detských skriniach?

29. sep 2024

Asi máme horibilne číslo oblečenia, stále triedim pracem a stále je tam neporiadok.
Ako často upratujeme škôlkárom skrine a aký systém používate na prehľadnosť a poriadok?

minenkak
29. sep 2024

Neriešiť to,kým si to deti nedokážu udržiavať samé,občas vytriedit a potom neriešiť,budú si to deti udržiavať samé

janinah
29. sep 2024

Pořadek je pro blbce,inteligent zmatek zvládne.
Ani mi nenapadlo upratovať skrine dookola.A vždy sa niečo na oblečenie našlo.dokonca aj čisté a vyžehlené.

simona20201309
29. sep 2024

Veci si vyberajú deti samé? Ze sa tam prehrabuju? Pretože inak si neviem predstaviť ako sa dá urobiť v skrini neporiadok.
Ma komodu kde je spodné prádlo, v skrini tričká legíny, a vo vesiakovej skrini mikiny, svetre a šaty. Neviem si predstaviť ako sa v tom dá urobit neporiadok. Veci zehlime takže sú krásne uložené, v tzv. ,,kominkoch"

autor
29. sep 2024

@simona20201309 ja som dospelá a stále musím aj svoju upratovať. Letné veci vždy odkladám.

lujza123
29. sep 2024

V skriniach mám po ruke len sezónne oblečenie, ostatne je uložené v horných poličkách alebo v tých vákuových sáčkoch .
A minimalizmus samozrejme, nepotrebuje milión vecí, aj ked v škôlke bola ta spotreba veci neuveriteľná, dcéra si vedela zašpiniť tričko ešte skôr než si ho obliekla.
Kým bola malá tak tie pidi škôlkarské veci sa mi lepšie skladovali v komode šuflíkovej, veľkú skriňu som jej kúpila až ked sla do skoly. Doma dosť používam všetky tie organizéry z ikei na drobné veci sú super
Mikiny, šaty mám zavesené

felycity
29. sep 2024

zmenila som skriňu na vešiakovu - zavesené tričká, mikiny, sezóne , vyššie zavesené mimosezónne,,, v organizeroch pod zas poskaldané nohavice, kraťase, tepláky,spodné prádlo a pyžamá = pre obidve strany prehľadnejšie, neporozhadzované . to isté paltí o hračkách policová skriňa so zásuvnými dverami,, odložím, zatiahnem ...

lucy_ms
29. sep 2024

Oblečenie majú v komodách poskladané na tretinky a založené do seba. Ak aj vytiahnu viac kusov naraz, vždy vedia pekne vrátiť späť.

doriiis
29. sep 2024

Nijak.Dvakrat do roka vyhadzeme všetky veci,vytriedime malé veci ale inak neupratujeme.Strata času to je

simona20201309
29. sep 2024

Ako priznám sa...v mojej mam aj ja občas neporiadok ale to preto ze ja sa prezliekam 100x kým sa rozhodnem co si nechám. A ja mam tých veci asi 10x viac, stále mam pocit ze mam malo miesta.
Tak možno to bude aj vo vašom prípade, keď máš viac deti.
Ale veľmi mi pomohol organizer na ponožky, na spodné prádlo. Majú v ikei aj v jysku. Skus pozriet

deedol
29. sep 2024

mam take boxy z ikea a oblecko ma v zasuvkach. jeden box na spodne, jeden na tricka s kratkym rukavom, jeden na teplaky, jeden na kratase, jeden na pyzama. do zasuvky sa ich zmesti 6. (triciek ma napr. vela, tak ma 2 boxy triciek) priebezne vyradujem a posuvam. uprimne, ja mam v skrini vacsi bordel ako on :D

dzina007
29. sep 2024

vsetky tricka a mikiny maju zavesene na vesiakoch a len nohavice a teplaky v policke

4stanka4
29. sep 2024

Moja ma na vešiakoch zavesené mikiny,saty a bundy.V šuplíku ma legíny, tričká a pyžamá a v druhom šuplíku ma v košíkoch poukladané spodné prádlo, ponožky, pančušky a čiapky, čelenky a nakrcniky. Poriadok tam ma stále, triedim keď vyrastie z veľkosti ktorú nosi.

vilma7
29. sep 2024

Ma všetko na kôpke, nohavice , tričká, pyžamá...A dávam do výšky, aby si vedel vybrať sám.
Sem tam iba napravím kôpku, ponožky, slivky ma v krabici. Nemá bordel v skrini, nemá mať z čoho.