Vianočný darček pre 9 mesačného syna

michaelabuzova
8. nov 2021

Ahojte aký darček by som mala kupiť pre mojho 9 mesačneho syna

konikkon
8. nov 2021

@michaelabuzova zvláštna otázka. Veď ty si mama a ty najlepšie vieš, čo tvoje dieťa práve potrebuje. 🤷‍♀️

simonah73
8. nov 2021

@konikkon nevies, ze je to tu pomerne tradicna otazka pytat sa co kupit vlastnemu dietatu alebo inemu clenovi domacnosti?

@michaelabuzova tak v podstate z toho este nebude mat nic, takze kup nejaku hracku co este nema doma urcenu pre deti v jeho veku, kup nejake oblecenie a mas to vybavene. najviac sa bude aj tak tesit rozsvietenemu stromceku.

jaruska_12
8. nov 2021

Ja by som si veľmi hlavu nelamala je to vek kde ešte môžeš ušetriť čím bude väčší tým bude chcieť viac jedna dve hráčky niečo interaktívne a hotovo 🙂

lubina
8. nov 2021

@michaelabuzova 9 mesacny sa budem najviac tesit stromceku so svetielkami. A nech uz kupis cokolvek, tak baliaci papier bude aj tak najlepsi 🙂, najzaujimavejsi a najsustavejsi...inak k darceku, hocijaka hracka, nejake kocky alebo skladacky pre tento vek.

ukulela
8. nov 2021

9mes dieta ma z vianoc najvacsi pozitok zo sustiaceho papiera .... kup mu nieco, s cim bude vyzerat pekne na fotke a mozes si ju pozerat, ze prve vianoce .... tolko rada dvojnasobnej mamy 🙂

miadi
8. nov 2021

Byt kup mu byt teraz je v mode aby mali rodicia pre deti byt v zalohe 😃este take malicke. Zatial ho prenajmes a splatis uver. Ale vazne potesi aj auticko za 5e take male este zaujima vsetko . 6minut

janinah
8. nov 2021

hocičo,čo svieti,bliká,trúbi,píska,krúti sa....tké volantíky boli kedysi s tlačidlami

maximilie
8. nov 2021

@michaelabuzova naša malá síce 11mes na prvé Vianoce, ale hojdaci koník je top dennodenne do dnes využívaná hračka
https://www.mall.sk/hojdacky-pre-najmensich/lit...
Sú rôzne druhy, tento dávam ako príklad. My mame tento.
Ďalej lego duplo ( aj keď možno ho to začne baviť až na rok....) , knihy, a svietiace hračky so zvukmi.
9mes ešte naozaj nič extra netreba. Potom na prvé narodeniny to už bude znovu o inom, bude viac vnimat, už sa bude vedieť zahrať aj s takými kockami napr. 😃

maximilie
8. nov 2021

@miadi náhodou, s takými kľúčmi od bytu by sa tiež vedel zahrať 😆

vilma7
9. nov 2021

Ja by som mu kúpila Bobby car, alebo ako sa to vlastne volá...autíčko na sedenie, ale také čo sa dá aj tlačiť a kým vyrastie tak ho v tom vozila.
Alebo hviezdičky a hudbou na plafón, puzzle pre najmenšie deti.

vilma7
9. nov 2021

Niečo v tomto štýle... najskôr to môže mať aj ako malú hojdačku, má to popruhy aby nespadol, neskôr aj sám tlačiť. Môj syn dostal k 1.nardeninam, máme ho doteraz
Syn bude mať 5 😍