Vhodné a nevhodné darčeky

2. nov 2021

Pekný deň žienky. Prosím o názory, aké sú vhodné alebo aj nevhodné darčeky na sviatok či vianoce pre muža, ktorého nepoznáte ešte veľmi dlho.
Kľudne napíšte svoje názory, ale veci typu hodinky, alkohol-určite nie. Aj parfém by bola asi len posledná voľba. Ďakujem.

grace55
2. nov 2021

Nič drahé, ani príliš osobné, možno kniha, lístky na koncert.

autor
2. nov 2021

@grace55 kniha nie, necita. A listok na koncert? No teraz v tejto situacii to asi vhodne nebude, bolo by to nevyuzitelne teraz. A extra fanusik nejakej skupiny asi nie je. Viem ze ho bavi vsetko okolo aut.
Co je prosim ta prilis osobne? Aby som sa povedzme tomu vyvarovala.

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
2. nov 2021

Vybrala by som nejaký zážitkový darček čo sa týka áut, napr. odtiaľto:
https://www.najzazitky.sk/auto-moto-zazitky/

autor
2. nov 2021

@belllinka je to sice pekne, no neviem ci by to az tak potesilo, a teda stoji to aj dost. Dotycny sa uz viezol na kadecom, tak mozno by to tak ani neocenil.

autor
2. nov 2021

@emilius03 knihy nie, necita. Nieco do auta som rozmyslala, len netusim co. Lebo ma asi vsetko co potrebuje, kedze sa venuje autam.
Ten wellness som rozmyslala. Len rada by som darcek, ktory sa da vyuzit hned, a teraz v tejto dobe roznych obmedzeni, no neviem.

elenita
2. nov 2021

Ste vo vztahu, ci nie?

autor
2. nov 2021

@elenita ano. Len este dost kratko

judit47
2. nov 2021

Uz teraz je jasne kam bude tato debata smerovat-vsetko co ti navrhnu napises ze nie😂😂

Chlapom s ktorym len randite sa obvykle dava-alkohol,masaz,wellnes kino kniha parfum doplnok do bytu(ak si tam bol), oblecenie okrem salu/ capice je nevhodne lebo to by si ho uz musela lepsie poznat(velkost vkus) takze ti toho moc nezostava a som zvedava co uznas ze je dobre😂

michaela789
2. nov 2021

Ja som môjmu na prvé narodeniny vlastnoručne upiekla tortu a prekvapila som ho ňou, keď ma prišiel vyzdvihnúť na rande a bol úplne spokojný. 🤷‍♀️

erickatt
2. nov 2021

Škola šmyku?

belllinka
2. nov 2021

Tak mu kúp vo Fusakliach vtipné ponožky, rúško a trenky.
Myslíš, že on sa bude tak trápiť nad darčekom pre teba?

marzuz89
2. nov 2021

Ked ma rad auta, spravila by som darcekovy balik autokozmetiky, ale naozaj kvalitnej, par kusov. Nieco na interier. A nejaku jeleniu lestenku k tomu, vybavene 🙂 nie je to velmi osobne, ale zaroven osobne dost na to, ze vidis, ze sa o auta zaujima a stara 🙂

Ak ste spolu len kratko, poukazy na zazitky a podobne veci mi tiez pridu uplne nevhodne 🙂

lienka9
2. nov 2021

Upiekla/dala by som mu upiect tortu.alebo take ovocne kytice,alebo pre chlapov nejaku "kyticu" zo syrov,klobasok...je to darcek aj nieje a podla mna potesi 🙂 zjest by ho isto zjedol a je to stale originalne.

nykkushka
2. nov 2021

Ja by som rozmýšľal nad niečím sexuálnym 🤣🔞 nejaký kostým, rôzne hry, poprípade nejaký sexy tanec. Podľa mňa sex nikdy neurazí a určite nepovie nie. Alebo aj tie sex kartičky alebo ako sa to volá..
. 🔞🤣

0silvia0
2. nov 2021

on ti už dal nejaký darček? Meniny, narodeniny? podľa toho by som sa odpichla. Ak si vyfasovala nejakú čokoládu, tak by som si s nejaké extra starosti nerobila...

autor
2. nov 2021

@judit47 tak ked uz viem, ze knihy necita, na koncerty nechodi, nepije, venuje sa autam, tak jasne ze napady mimo toho, co viem ze by ho pravdepodobne nepotesili, tak musim zamietnut.

autor
2. nov 2021

@michaela789 tortu sa chystam piect. Ale chcem nieco este k tomu

autor
2. nov 2021

@erickatt nieee. Sam aj uci

autor
2. nov 2021

@0silvia0 on ma narodky teraz, ja az o niekolko mesiacov.

klip0
2. nov 2021

A niečo okrem áut ho baví ? Nejaký šport, alebo nejaký iný koníček ?

tramtada31
2. nov 2021

Ak má obľúbenú znacku aut, tak napr Mercedes, BMW,.. má rôzne reklamné predmety(šiltovku, tricko, zapaľovač,..) tie veci sú kvalitne a obdarovaného potesia.
Na sviatok som v tvojom prípade dala bonbonieru(ovocie namočené v čokoláde) nie je to lacné, zároveň ani nie extrémne drahe. Určite to zje, tým pádom využije a nie je to príliš osobne.

h2
2. nov 2021

No tak keď všetko je "nie!", tak mu kúp fľašu drahšieho alkoholu. Keď aj nepije, môže ju mať doma pre návštevy. 🤷🏻‍♀️
Alebo tričko s vtipným nápisom.

choco6
2. nov 2021

Zajdi do hrackarstva a kup mu model autíčka, maju fakt pekne nie take detske ale originaly v rôznych mierkach.
A muza potesis jedlom a sexom su to jednoduche tvory 🤷‍♀️🤣🙈

0silvia0
2. nov 2021

a ešte vekovú kategóriu nám prosím prezraď...

autor
2. nov 2021
autor
2. nov 2021

@h2 ani mna by nepotesil s flasou alkoholu. Ked viem ze nepije, podla mna je to nevhodny dar. Chcem nieco pre neho, nie navstevy

autor
2. nov 2021

@klip0 cvicit cvici ale nejaky iny sport nie.

jane1987
2. nov 2021

Vies co, podla toho co citam, to je tazke, niecim ho z tvojej strany uspokojit (podla mna si nad tym az prilis lames hlavu, pretoze detailnejsie sa este zjavne nepoznate) Takze mu uvar nejaku fakt dobru veceru, namixuj nealko drink, sprav paradny dezert, dajte dobry film o autach resp dokument o nejakej oblubenej znacke (to pretrpis).

klip0
2. nov 2021

Tak niečo ohľadne cvičenia ? Niečo na domov ak cviči doma, alebo niečo do fitka ? Alebo doplnok výživovy ak užíva?