Poraďte darček pre dvojročné dievčatko

amajlik
4. okt 2020

Zdravím Vás baby. Prosím poraďte mi čo kúpiť 2r. dievčatku...naozaj neviem, keďže ja mám doma 2 chalanov tak to mám asi ťažšie a ona má skoro všetko....diky

hipuska
4. okt 2020

Lego

ivangeline
4. okt 2020

Kniha?

whatever1
4. okt 2020

Ja sa vždy opýtam rodičov co treba. Alebo navrhnem co by som chcela kupit a nechám si to odsuhlasit ci to chcú alebo niečo iné.

v3rca11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amajlik
autor
5. okt 2020

@whatever1 no veď to...ja sa tiež pýtam a odpoveď je že jej nič netreba lebo už všetko má. Aj knihu, lego, kuchynku,bábiky .....no dosť toho

h2
5. okt 2020

@amajlik Plyšáka, tých nie je nikdy dosť. 😁

lenqua_12325
5. okt 2020

Niečo rozumne a náučné 😉mam dvojročného a kúpili sme v Draciku magnetky zvierat, veľmi pekne v drevenej krabičke. Taktiež ho bavia drevené skladacie koľajnice a vlaciky, pre chlapca autíčka a pre dievčatko bábika. Maju ideálny vek. Kolky, aj to je fajn a hranie. Zvieratká. Albi čitacie pero a knižky Atlas zvierat, farby. Môj malý sa naučil napríklad sam farby v troch jazykoch. Aj zvieratká.

lenqua_12325
5. okt 2020

@h2 na chytanie prachu super vec. 😉

h2
5. okt 2020

@lenqua_12325 My plyšákov milujeme (to nie je mamičkovský plurál, myslím tým totiž aj seba 😁). Môj syn má 9 rokov a stále spáva s plyšákmi.

whatever1
5. okt 2020

@amajlik aha tak potom mozno neaku knižku napr zvukovu(kníh nie je nikdy dost), alebo ak majú albi pero tak dokúpiť neaku knihu k tomu, alebo odrazadlo, kolobežku, prilbu na hlavu, alebo také tie rybičky co idú dokola, otvárajú usta a chystáš na udicu, alebo stan do izbičky, detsku sofu alebo kresielko, kobercek, neaku interaktívnu hračku na baterky(napr chodiaci psik, tancujúci ovca, a pod.. ), oblečenie,detský lekársky set, drevene ovocie a zeleninu na krájanie(mali by mať aj pepcu), nákupný vozík, detský ruksak, modelina, plastová šmýkala(ak majú záhradu)... Navrhla by som niečo z tohto a opýtala sa ich ci môže byt.

denka259
5. okt 2020

Drevený lekársky kufrík, spotrebiče do kuchynky, drevene koláčiky alebo pizzu, pokladňu do obchodíku. Železničnú stanicu s vlacikom, xylofon, vodové farbičky a štetce, časopis s nálepkami farmarskych zvieratiek, drevene kocky, kufrík s peknými sponkami a gumickami, domcek pre bábiky...

lula313
5. okt 2020

Knizky od svojtky(minipedia), omaľovánky, ktoré bude vyfarbovat perom, v ktorom je voda. Po zaschnutí budú opäť nevyfarbene, sponky, kvalitne oblecenie typu lindex

amajlik
autor
7. okt 2020

@lenqua_12325 ďakujem.... tie magnetky je super vecička a čo sa týka knižiek tých má habadej...

amajlik
autor
7. okt 2020

@whatever1 odrážadlo sme jej už kúpili a ten stan do izby tak to nás predbehli rodičia 😁 a ostatné veci sú zaujímavé. Vďaka

lenqua_12325
7. okt 2020
lenqua_12325
7. okt 2020

@amajlik ide o to, že tieto knižky si číta perom. Zvuky zvierat, ale je to zviera a o ňom info a kvíz. Potom zase ľudské telo, oko o oku a sústavy a pod.

amajlik
autor
8. okt 2020

@lenqua_12325 ďakujem

amajlik
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hejtermama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz