Poraďte darček pre 1-ročného chlapca ..

alenkaalena
8. jan 2020

Neviem co mam môjmu synovi kúpiť na 1 rok... Co by ho fakt zaujalo a hral by sa s tím.... Poraďte... 😂 😂

sapetka
8. jan 2020
alenkaalena
autor
8. jan 2020

@sapetka neviem skúsim kuknúť dik... 😂

arasidka123
8. jan 2020

skús napr niečo edukačného charakteru... manžel kupoval neteri napr hraciu knižku, kde keď otáčaš strany, tak ti hlas číta básničky, pesničky..ja som si to púšťala celý čas, čo sme sa motali po obchode :D a veľmi sa jej to páčilo....alebo také drevené kocky, kde je napr počítadlo, pexoso a hore na kovových tyčkách prevliekaš kocky...

kristina2412
8. jan 2020

@alenkaalena Tatrovka

katus226
8. jan 2020

Nas dostal lego, odrazadlo - motorku

nataliaseidlova
8. jan 2020

Mam rocneho syna a vela tu spomenutych ho nebaví. Kazde dieta je ine. Mojho bavi Mega Bloks a auta všeho druhu aj vláčiky..Jazdi s nimi po zemi. Bavia ho aj hudobne nastroje (klavir, bubon, trúbka,rumba gule), potom ho bavia lopty, knižka Prvych 100 dopravnych prostriedkov je taka tvrda takze ju nepotrhá, zvukove hračky od Fisher price (psik, tablet, mikrofon) ma aj Lego duplo vláčik aj s tym sa prehrá, prstové farbičky, rad sa hra aj s kočíkom jeho sestry a tak 😁

veronique_1
8. jan 2020

Fisher Price - zvukove hracky, najlepsie knizka riekanky alebo Little People lietadlo.

alenkaalena
autor
8. jan 2020

@kristina2412 tu už má a s ňou sa rad hra je super... 😂

alenkaalena
autor
8. jan 2020

@kristina2412
@veronique_1 ďakujem skúsim aj tu knižku....

kristina2412
8. jan 2020

@alenkaalena aj naša má ruzovu,😂

hettinka
8. jan 2020

@alenkaalena niečo od fischer-price. My sme mali taký vláčik s kockami, hral aj chodil.

mirpet
8. jan 2020

Interaktivme drevene choditko....

selest
8. jan 2020

Kocky a rozne zvukove hracky, hudobne nastroje..Mame taky bubon co hra a toci sa ten je velmi oblubeny. A knizky kde su rozne predmety, to si rad obzera a cita. Vsetko co ma kolesa alebo sa toci napriklad vrchnak od vedierka😂Vkladacky a rozne drevene vychovne hracky stoja zatial v kute..

z1984
8. jan 2020

Montesori dosku?

lula313
8. jan 2020

Odrazadlo 5v1 globber.

sabina_00
3. feb 2020

Ja som synovy kúpila pohyblivé knižky od svojtky, toyz beetle ktoré dostal skôr a veľmi ho baví, malý detsky gauč rozkladací,, nočník.. To je všetko lebo na vianoce toho dostal veľa 😅