Mám dať synovi taký istý darček ako dostal o otca?

26. dec 2021

Ahojte maminy. Synovi som kúpila k Vianociam autodráhu, vianoce trávil u ex a ten mu kúpil rovnakú rovno 4x aby ju mal väčšiu (vedel, že ju idem kupovať ja neviem prečo kúpil aj on 🤦‍♀️). Má zmysel dať mu aj tú odomňa, alebo kúpiť radšej iný darček? Mám pre neho ešte nachystanú jednu hračku, ktorú si prosil, ale toto ma celkom hnevá. Ja osobne mu veľa darčekov k sviatkom nedávam, jeden drahší (to bola tá autodráha) a jeden menší. Veľmi veľa hračiek dostáva ešte od rodiny.

vitriolka
26. dec 2021

kupila by som iny darcek 🙂

karhu
26. dec 2021

daj mu teraz iny a na rok ex-ovi nevrav co ides kupit

martina1201
26. dec 2021

Ak si tu autodráha nevzal od otca k tebe tak by som mu ju dala s tým, že ježiško chcel aby aj u teba mal takú ako u očká ale menšiu, nech sa mu nezunuje. A isto by som mu iný darček nekupovala. Ak ale ju má u teba tak by som skúsila vymeniť za inú hračku....

Máš poučenie nabudúce nehovoriť ex vo malému kupuješ, ale hovoriť mu to, čo chces aby mu kúpil s tým, že mu to ideš kupovať....

autor
26. dec 2021

@karhu neviem či to urobil naschvál, možno je len blbý 😂 lebo posielala som mu obrázok autodráhy, že túto idem kúpiť či ju náhodou u neho nemá, keďže som vedela, že nejaké dráhy tam už má. Odpísal, že nemá a teraz toto 🙈

liljana
26. dec 2021

Pozri na to z druhej stranky. Ved super. Moze si spojit obe drahy do jednej vacsej, ma viac auticok ...

lindous
26. dec 2021

Ja by som mu ju dala, môže mať superobrovskú dráhu poskladanú z 5tich, tomu sa podľa mňa poteší 😀 a druhý keď chcel, tak sa mu tiež určite poteší, aj keď je menší 🙂 ja by som sa nejak nestresovala výmenou a zháňaním novej, iba že by si presne vedela čo miesto nej

deti95060810
26. dec 2021

tiež by som dala... no a? pohrá sa aj u otca aj u teba...

kitycat
26. dec 2021

Mozno to otec pochopil tak, ze toto chce a to mas kupit. Tak kupil 4 🤣🤣

mogaa
27. dec 2021

vymeň autodráhu za iný darček a ex nabudúce nehovor čo kupuješ...

nika_17
28. dec 2021

Ja by som kupila tiez nieco ine a autodrahu by som vratila

meriene
28. dec 2021

My sme si s ex povedali pred sviatkami kto čo mu ide kúpiť... Aby sme nekupovali rovnaké veci