Je plienková torta dobrý darček pre 6-mesačné dieťa?

4. sep 2024

Je plienkova torta s doplnkami vhodný darček pre 6mes dieťa?

milanemila
4. sep 2024

Ja by som taky darcek nechcela. Jednak skoro kazda mamicka ma konkretne plienky, kt pouziva a do tychto tort vacsinou davaju vyrobkyne tie najlacnejsie, rovnako aj oblecenie, kozmetika atd.
Ak ale tortu budes vyrabat ty a pouzijes veci o kt vies, ze pouzivaju, tak to nemusi byt zle 🤷🏼‍♀️ Ja by som ale radsej doniesla zabalene plienky a k tomu nieco, ako kazdu jednu plienku ochytat a viazat, predsalen to je hygienicka potreba. Efekt torty sa mi skor hodi napr na baby wash alebo pri narodeni ako pre 6m.

ericosmetic
4. sep 2024

Urcite je. Ja som vyrobila plenkovu tortu sestre a bola to dobra volba podla mna. Navod som nasla na nete mala som ju za chvilocku hotovu a dala som jej tam vacsie plienky ako aktualne pouziva (ak by mala v zasobe nech nie su navyse), oblecenie, kozmetiku a na vrch plysaka. Na produktoch nesetri, radsej menej ako nekvalitne

autor
4. sep 2024

@milanemila mám v pláne kúpiť Pampers a pár drobnosti (1malú hračku, pár ponožiek, 1textilnú plienku a osušku) výsledky nebude mať tvar 🍰

guudy
4. sep 2024

Nie, plienkove torty boli moderne pred 15 rokmi.

autor
4. sep 2024

@guudy čo je teraz moderné?

guudy
4. sep 2024

Spytaj sa rodicov, co by potrebovali, co by ich potesilo pre dieta.

autor
4. sep 2024

@guudy toto nie je odpoveď na moju otázku

evaachesa
4. sep 2024

Nie, plienkovú tortu by som nechcela...už len tá predstava že každá plienka bola z každej strany obchytaná...radšej to daj všetko do darčekovej tašky a máš to vybavené.

autor
4. sep 2024

@guudy čo je podľa teba teraz moderné?

pbra40
4. sep 2024

Pre babatko poukazka do Dm a pre maminku poukazka na dovoz jedla

marcellka32
4. sep 2024

Poukážku do DM...hotovo

guudy
4. sep 2024

Je to odpoved na tvoju otazku. Nemas vymyslat blbosti, ale spytat sa rodicov.

nikdenikto
4. sep 2024

Ja viem že za každý darček treba byt vďačná, ale mne tie plienkové torty išli na nervy. Rozoberať to, každá plienka pokrčená…

anjelicek26
4. sep 2024

Poukážka do dm, hm, poukážka na rodinné fotenie, zaplatiť baby plávanie... závisí koho babo to je, ci kamoška ci rodina

ericosmetic
4. sep 2024

🙂 aa vyriesene, opytaj sa co by potesilo alebo ta poukazka

vreckovka2
4. sep 2024

Poukazka do dm. Alebo sa opytaj aku znacku a velkost plienok pouzivaju a dones zabaleny balicek a k tomu tie drobnosti, ked velmi chces.
Tortu by som nevyrabala. Za mna je to nehygienicke a pampers mozno ani nepouzivaju.

simona92101
4. sep 2024

Tortu urcite nie,ja som dostala od kolegov a n8c co tam bolo som nepouzila,dcera sa narodila 4kilova,cize 0 plienky male,a este k tomu pampersky jej nerobili dobre a ako alergik ziadnu kozmetiku z toho nesmela pouzivat.
Ja osobne som sa potesila poukazky do DMky,kupila som co som potrebovala/pouzivala a takisto darc.karty do H&M,kupila som co sa mi pacilo.

januska12323
4. sep 2024

Opýtaj sa sa rodičov, bábu je jedno čo dostane. Ak vieš čo používajú zabal to radšej do darčekovej tašky.

maciatkoe
4. sep 2024

Mne sa minule pacilo v jednej diskusii tato plienkova torta bola prirovnana k vlozkovej torte 😃..Potesila by ta vlozkova torta dozdobena tamponami?

guudy
4. sep 2024

@maciatkoe tiez som si spomenula na tu diskusiu ;)

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubina
4. sep 2024

ak vies velkost a znacku, aku maminka pre dieta pouziva, tak aj ano. Ale inak nie. Skor by som sa priamo opytala, co by chceli pripadne potrebovali pre dieta, lebo za tych 6 mesiacov uz urcite dostali vela roznych darcekov, co ani nechceli pripadne ani nepotrebovali dostat...

michaelam2
4. sep 2024

Najlepsie darceky su darcekove poukazky do drogerie, alebo na oblecenie alebo do nejakeho babatkovskeho obchodu...plienkova torta niee

evaachesa
4. sep 2024

@maciatkoe no tak teoreticky vie do plienkovej torty zakomponovať aj nejaké tie vložky a tampóny pre mamičku.😂👍

petulda333
4. sep 2024

Plienky ako darcek som ocenila,ale plienkovu tortu nie. Mne vadili vybalene plienky,radsej v obale co je skladnejsie. A k znacke,mam 2deti a obe sa z pampersiek vyhadzali do krvi. Jednu tortu sme dostali s 3velkostami pampers 120ks cca. A potom to uskladni bez obalu alebo predaj. Ide to tazko. Radsej sa spytaj na znacku a daj cele balenie

lenka567899
4. sep 2024

@guudy koho zaujíma čo je moderne??

jablkovastrudla
4. sep 2024

Mam 7 mesacneho a nie, nepotesila by ma plienkova torta. 6 mesacne babatko uz vacsinou ma aj svoju osusku aj hracku co si spominala ze by si tam pribalila. Mna najviac potesili knizky co maly dostal, vlhcene obrusky (nie kazdy pouziva) a taky plastovy hlavolam pre deti co vies zavesit na kocik- maly sa a tym uz hra lebo to hrka.
Poukazky su tiez fajn
@lubina dostali sme 9 krat deku 🙋🏼‍♀️

anjelicek26
4. sep 2024

Poukážka do kníhkupectva je tiež fajn. To dostal maly teraz od kamošky na krstiny🤩

butterflyeffect
4. sep 2024

Radsej darcekovu poukazku alebo by som mozno siahla po nejakych prikrmoch ked uz ma 6 mesiacov, pripadne nejaku hracku. Tie plienky su fakt take ze nie kazdemu babu sedia, ani to ze to je pampers nie je zaruka dobrej volby-moj synovec napriklad nemohol vobec pampersky mal z nich az krvavu ritku.

lubina
4. sep 2024

@jablkovastrudla 🙂 presne o tom hovorim, ak sa neopytaju potom clovek dostane vela veci, ktore nechce, ako aj ty, 9x deku, by ma porazilo, co s tym...