Elektrické autíčko pre 5 ročného

majka0727
23. nov 2020

Dobrý deň mamičky!
Vedeli by ste mi poradiť s výberom elektrického autíčka? Syn bude mať 5 rokov. Neviem, je ich tak veľa na internete, samozrejme sledujem a čítam informácie o rôznych druhov, ale čím ďalej tým viac som z toho frustrovaná. Aby to bolo vhodné, aby si to využil min. 2 roky ešte. Aké máte skúsenosti? Napr. nosnosť do 30kg je uvedený, môj syn má okolo 22kg, akože v pohode...Ale samotné autíčko nebude už malé vzhľadom na jeho vek? Všetky rady a skúsenosti rada vítam. Dúfam, že mi
v tom viete poradiť!
Ďakujem veľmi pekne!

lenuska9999
23. nov 2020

Zdravim. Najlepšie je ísť pozrieť autíčko na predajňu a vidieť aké je priestranné. Inak nerozmýšľali ste o elektrickej motorke ? Tiež na štýl autíčka, má aj pomocné kolieska .. možno to by bolo pre neho super

stella14
24. nov 2020

Elektrické autíčko mala dcéra ako dvojročná. V piatich jej bolo malé, kúpili sme štvrokolku na batériu. Teraz má sedem a už má benzínovú štvorkolku. Ale je pravda, že ona je vysoká a ju to veľmi chytilo čo sa štvorkoliek týka. Záleží aj od dieťaťa ale môj názor je, že v siedmich sa na elektrickom autíčku určite voziť nebude.

stella14
24. nov 2020

Skôr odporúčam niečo takéto http://www.minibike-shop.sk/20-elektricke

dusankomoj
24. nov 2020

Môj má 2-miestny Land rover,nosnosť 50kg a je to dosť veľké auto aj pre staršie deti.

majka0727
autor
25. nov 2020

@lenuska9999 Ďakujem, áno akurát zajtra ideme do obchodíku a pozrieme si aké sú naživo tie autíčka. Samozrejme už som videla také vozidielko, ale ja som z princípu nechcela kúpiť. Vždy som povedala, ten dieťa nech má čím viac pohybu a netreba mu pod zadok strčiť takéto autíčko. Hm, a čuduj svet.... Teraz zháňam info... 🤦‍♀️ On je blázon do áut, jednoducho viem si predstaviť ten radosť keby mal vlastné autíčko, na ktorom si môže sám jazdiť. Tak preto.... 💙💙💙🙏🙏🙏

lenuska9999
25. nov 2020

@majka0727 jasné ja to chápem. Ja keď som bola malá tiež som vždy chcela mať takéto auto. Určite ho veľmi potešíte 🙂

dusankomoj
25. nov 2020

@majka0727 to isté som povedala aj ja:má nohy,tak nech chodí.Potom sú dnešné deti lemravé a toť,kúpila som.Aj keď zo začiatku skôr ocinovi,ako malému.