Detské eshopy na darčeky

ella105
17. dec 2020

Ahojte, chcem sa spýtať či už máte všetky darčeky. Mám pár drobností, ale také "top" darčeky mi nejako chýbajú :( a keďže som v práci najbližšie dni, tak sa do obchodu už nedostanem. Chcem sa spýtať či máte overený eshop, kde posielajú tovar naozaj že rýchlo :D veľmi sa mi páči toto zrkadielko pre moju malú, len sa bojím, že už nepríde. Uprednostňujem drevené hračky.. https://www.lalashop.sk/produkt/jabadabado-zrka... Ak viete o niečom podobnom, tak šup šup linky poprosím. Nemáte náhodou aj nejaký zľavový kód? Či už sem alebo na iný eshop. Ďakujem

uriva
17. dec 2020

Ahoj. Mám veľa overených, ale s týmto dátumom neviem či to ktokoľvek stihne(4toys.sk, originalnehracky.sk, megahracky.sk). Veď majú uvedený kontakt - najjednoduchšie je zavolať alebo napísať mail. Ale aj kuriérske spoločnosti už doručujú s oneskorením. Toto bude menší zázrak si myslím...

anjelicek26
17. dec 2020

Aj tie overene eshopy uz bohuzial kvoli pretazenosti posty nemaju sancu vsetko stihnut. Skus si zobrat pol dna v praci volno a doriesit to. Hlavne, ak su to darceky pre deti. Dospely pochopi, aj ked mu das len nejaku poukazku.

evalin88
17. dec 2020

Myslim, ze to nestihaju koli kurierom, oni an vyexpedujú ale trva tak 3-4 dni, kým to prinesie kurier. Ja som poslednu vec objednala pred týždňom od perinbaba.sk a pisali, ze doručia 23.12. Potom to upresnili a kurier príde dnes. Ja nakupujem v predstihu, cize aj keby to nestihli, maly dostane okrem kadeco.

simkids
17. dec 2020

aj teraz jedna pisala, ze kurieri nestihaju a pravdepodobne budu dorucovat len to, co im pride na depo este 18., co je uz zajtra, takze radsej zvol kamennu predajnu, alebo aspon niekde, kde si to vies vyzdvihnut priamo

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evalin88
19. dec 2020

@ella105 zaujimalo by ma ako si to vyriešila 🙂 či si zohnala.

playwood
20. dec 2020

@ella105 ja mám e-shop s drevenými hračkami no ako už píšu nižšie problém je s prepravou. Aj keď balíček pošlem kuriérom ešte v ten deň tak kuriérska služba to už do vianoc nestihne. Ak ste z Bratislavy dá sa vziať osobne, ale už iba tie, kde je uvedené ihneď k odberu. Kuriérske spoločnosti nás upozornili o tom že nestíhajú doručiť do vianoc už pred 10 dňami. Tak radšej zvoľte takú predajňu kde je osobný odber.