Darčeky pre 5 a 3 ročné dieťa

tinuskamacurka
23. nov 2021

Zo zvedavosti sa chcem opýtať čo kupujete svojim detičkam na vianoce syn 5 rokov dcéra 3 😉dakujeeem

barumienka
23. nov 2021

balancna doska a plastelina s nejakym prislusenstvom
od starych rodicov dostanu lego a kazdy svoj vlacik na baterky na vlacikodrahu

sapetka
23. nov 2021

@tinuskamacurka syn 4,5r autodraha carrera, konstrukcia na stavanie bunkra a pod, auto, pexeso,kniha, a neviem co este vsetko😁🙈

macik34
23. nov 2021

@sapetka aj náš dostal pred rokom careru... hral sa s ňou 3x..

amelie2017
23. nov 2021

Dcera ma sice 4, ale dostane vytuzenu babiku. K tomu knihu, chcem nejaku stavebnicu- bud lego alebo taku magneticku, co som videla na nete. A spolocensku hru dobble kids. Stavebnica bude na 3 kralov- u nas nosia darceky aj oni. Plus saty.

brigit8
23. nov 2021

@tinuskamacurka 5,5r syn: lego creator, korčule na ľad, knižky svojtka, vysielačky, kalejdoskop, tetovacky..
2,5r dcéra: kolobežka, koník cvalajuci, lego, Minnie plysak, oblečenie, kalejdoskop, tetovacky, knižky od svojtku, náradie do kuchynky.
Od starých rodičov, gulickovu dráhu k dupľu, creator, lego classic.hadam som pomohla

kabinka11
23. nov 2021

@tinuskamacurka pozri stránku agatin svet. Teraz som objednávala, majú tam toho dosť, ak vyberieš napíš, mam kód na 10%zlavu.

ada85
23. nov 2021

Ja mám 5 a skoro 4 ročné dievčatá a zatiaľ mám človeče, hola hop obruče,magický piesok, figúrky ešte dokúpiť oblečenie, obliečky a knihu od Albi....to aj starí rodičia a moji surodenci

sapetka
24. nov 2021

@macik34 dufam ze nasho to bude bavit viac. Auticka to su jeho srdcovka a este ked moze pretekat a sutazit.prinajhorsom budem hrat ja s manzelom 🙈

sarahking
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz