Darček pri narodení dieťaťa

1sally12
14. aug 2021

Nikde sa tu k tomu neviem dopátrať, tak sa skúsim spýtať : viem, že keď sa nejakej kolegyni narodí dieťa, tak sa niečo dáva pred odchodom na materskú, nejaký darček. Ale ako je to pri kolegoch, resp.nadriadených? Dáva sa aj im niečo, resp.je to vhodné?😁 NIE JE to síce PRIAMO môj nadriadený, (šéfuje mi vedúca), ale predsa len s ním pracujem, aj on mi zadáva prácu, takže sme v dennodennom kontakte. Kebyže je to nejaký kolega, na rovnakej funkcii ako ja, ktorý so mnou sedí v kanc.tak jasne že nejaký darček dám. Len teraz si lámem hlavu čo urobiť. Samozrejme že som mu zablahoželala cez správu ale aj tak... nie je to také "vlezlé" s tým darčekom?

ivangeline
14. aug 2021

Ja by som darcek nedavala. Jedine,ze je to particka kolegov,ktori sa na darcek zlozia.. a ako pises,nie je priamo nadriadeny...

janka_266
14. aug 2021

@1sally12 a robí nejakú párty? Oslavu? Či ako pojdete len tak s darčekom? Ja by som nešla, veď ste zablahoželali. Netreba si zbytočne vytvárať darčekové povinnosti. 😃

lorin29
14. aug 2021

@1sally12 keby si pozvaná na oslavu alebo tak, tak áno dala by som dáky darček ale inak nie😃nevidím dôvod.. Jedine žeby sa chceli všetci poskladať na nieco

1sally12
autor
14. aug 2021

@janka_266
@lorin29 žiadna párty. Normálne v práci by som mu to dala

brrrrrciatko
14. aug 2021

@1sally12 poukazku na nakup v detskom obchode alebo nejaku misku na krmenie (tych nikdy nie je dost), plienky (spytala by som sa ake), mozno nejake bodycko, ale vacsiu velkost, tych makych maju isto dost.

janka_266
15. aug 2021

@1sally12 tak potom nie

zuzgro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz