Darček pre štvorročné dievčatko

diaszoky
6. júl 2021

Dakujem 😇pisem co vsetko uz ma .: kuchynka zahradny domcek domcek v interiery milrofon vysielacky smykalku trampolinu vdaka

marci77
6. júl 2021

nejaku rozpravkovu knihu, alebo tie knihy s rozpravajucim perom napr. od albi

diaszoky
autor
6. júl 2021

@marci77 super sik za tip

anjelok
6. júl 2021

Kocik s babikou, ak este nema..

evkamotka
6. júl 2021

Play doh zubar https://www.dracik.sk/play-doh-zubar-2/
Nas ma 4r v septembri a albi pera ho nebavia :/ skoda penazi, lacne to nie je. Ani netere to nechytilo, tak treba zvazit

diaszoky
autor
6. júl 2021

@elizabet173 supi idem kuknut dik😇

aleshka_supermama
6. júl 2021

@diaszoky ja som malej neterke kúpila kočík s babikou a fukacie fixky.

diaszoky
autor
6. júl 2021

@aleshka_supermama to tiez uz ma😟

elizabet173
6. júl 2021
aleshka_supermama
6. júl 2021

@diaszoky korčule?

diaszoky
autor
6. júl 2021

@aleshka_supermama nieje to skoro??

aleshka_supermama
6. júl 2021

@diaszoky kamoška ma 4r dcéru už korculuje.

ckatka
6. júl 2021

Nepíšeš, či je to dcéra, neter alebo kto...takže ťažko povedať...
Môj 4r syn sa napr najviac potešil tričku Labkova patrola a pyžamu Spiderman a maskacovej siltovke.
Neter 4r teraz bola celá preč z Elzovych šiat a princeznovskej sukne...
Kamoškin 4r dostal na oslavu skakaci hrad a bol to najlepší darček.
Druhej kamošky 4r dostali 4 polystyrénové lietadlá a celý deň s nimi robili preteky na dvore...
Záleží veľmi od rozpočtu a zvyklostí v rodine. My napríklad drahé veci nekupujeme...A keď tak sa všetci poskladaju (Napríklad na nový bicykel-kludne bazarovy)

diaszoky
autor
6. júl 2021

@ckatka krsňa

diaszoky
autor
6. júl 2021

@ckatka super kopec som si vybralaa vdaka zabtioy😇

gabika4
6. júl 2021

@diaszoky dcérka bude mať v septembri 3,5 a najviac sa vyhrá s lego duplo domcekom, s domcekom pre bábiky z lidl (dokúpila som aj ďalšie bábiky), s barbie bábikami, s Barbie autíčkami, barbie karavanom, s knihami k Albi ceruzke (najmä Spievanky a Spievanky 2). Ak má dievčatko rado kreslenie, tak odporúčam farbičky Silky Washable Crayons (majú ich napr. na babyknihy.sk). Pripadne super sú rôzne knihy z usborne napr. odtlačkové (prstové ci peciatkove), magické maľovanie alebo zmývateľné zošity (dieťa kreslí čiernou fixkou, ktorá ide zotriet)... Dcérka naplno využíva tiež magnetickú tabuľu z jednej strany sa píše fixkou a z druhej kriedou a playdoh sady nikdy nesklamú, my mame napr. Cukráreň, potom nejakú sliepku a vedierko plné rôznych tvarov. Okrem playdoh dcérka miluje hmotu MadMattr (určite kúpiť aspoň 2 najväčšie balenia jednej farby), my mame rôzne farby a k tomu som dokúpila "tvorítko" na tvorbu lego kociek a hradu. Keď sa dieťa rado hra na povolania, tak lekársky kufrík je super ci čajová súprava alebo Small foot drevený box cukráreň. Je toho naozaj veľa 😃

akbara77
6. júl 2021

@diaszoky zober ju na kolotoče, zmrzku, kúpalisko...