Darček pre ročnú neter

17. apr 2023

Dievčatá poraďte mi prosím niečo vhodné, hlavne do bytu keďže neterka býva v byte, cize žiadne srandy na vonka typu záhradný domček atď.. Mam predstavu ze kuchynka drevená, ale myslím ze už je to idú kúpiť starí rodičia, cize potrebujem nápad na niečo v tomto štýle, niečo väčšie a hlavne aby jej to bolo na viac rokov užitočné.. Dakujem

jaond19
17. apr 2023

Nebudem asi originalna, ale lego duplo je u nas jediná hracka, ktoru mame doma uz 10rokov a stále sa s nim niekto hrá. Aktualne aj 11 rocná, aj takmer 1 rocný...

matullienka
17. apr 2023

Odrážadlo? Von určite chodí a určite využijú.

andy37
17. apr 2023

Skús sa opýtať jej rodičov čo by sa hodilo. Aby sa nestalo že dostane niečo 2x, prípadne niečo nevhodné.

vilma7
17. apr 2023

Tak.mozes do kuchynky výbavu.

jaskolka
18. apr 2023

Kočiarik s bábikou? Sú aj s takou nastaviteľnou rukoväťou, takže aj staršie dievčatko sa s tým pohrá. A hodí sa aj do bytu, aj von na prechádzku si to môže potom vziať

danica2711
18. apr 2023

opýtaj sa rodičov, čo by pre ňu potrebovali/chceli, tej ročnej je to jedno

simona20201309
18. apr 2023

Ročnej je to ešte jedno a detská kuchynka je strašne skoro. Len sa jej to obkuka a keď príde vek, kedy by ju to bavilo, už to nebude pre ňu zaujímavé.
Pre ročnú je to ešte úplne jedno, so všetkým sa pohra chvíľu. Opýtaj sa rodičov. Pripadne prvé farbicky stabilo 3v1, plastelinu, obycajne drevené kocky, duplo, kočík, ... alebo kúp rovno knihu ,,mamou hrave" a zopár veci odtiaľ vyrob (za pár centov) a hotovo. Ja by som taký darček ocenila asi najviac.