Darček k 1. narodeninám pre chlapca

lienka112211
31. mar 2024

Dobrý deň , chcem sa spýtať na inšpirácie na narodeninové darčeky pre chlapca na prvé narodeniny . Rodina sa stále pýta a mňa okrem trojkolky nič nenapadá . Dajte nejaké inšpirácie pripadne fotky čo ste dávali a dostali . Ďakujem

13uzivatelka11
31. mar 2024

Uciacu vezu

pribinak
31. mar 2024

Kupón na baby plavanie

lucia13022023
31. mar 2024

Uciaca veža, bazén s gulickami, montessori hojdačka, triangel, trojkolka 3v1, autíčko 3v1, nočník, zvukové knižky, autosedacku.... Toto dostal syn na rok + Vianoce keďže to mal po sebe.

otazka1
31. mar 2024

Tatrovka

vkatush
31. mar 2024

Môj ľúbi knižky, dostal veľa knižiek a každú musíme denne prečítať 😂 či obrázkové, zvukové, kresliace, otváracie okienkové,...

Tatrovka tiež sa veľmi využíva, najprv dnu a teraz už aj vonku.
No odrážadlo, activity board či piklerov trojuholník takmer vôbec nemá záujem.

Super boli rôzne autíčka podobných veľkosti (sanitka, hasiči, policajti,...), lebo teraz ich vie pekne ukázať na obrázku, keďže si ich vie predstaviť a navyše sa s nimi pekne vyhrá.

Inak oblečenie či nejaké hračky som normálne poslala link, čo chcem kupovať a ak niekto chce, môže to kúpiť. Alebo darčekové poukážky a kúpim, keď bude treba (tak dostal napríklad do HMka či Dráčika a kupujem, keď treba a pošlem potom fotku, že aha čo si malý kúpil za poukážku od teba 😁

frand
31. mar 2024

@lienka112211 prvé pastelky alebo farby na maľovanie prstekmi, duplo, senzomotoricka podložka napr. Muffik, sadu do pieskoviska z rozložiteľného materiálu, hudobné nástroje napr. xylofon, bubon, píšťalka, merino oblečenie, topánky

joybex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vkatush
21. máj 2024

@lienka112211
Náš najviac využíva tatrovku a motorku vonku, vo vnútri má tiež také odrážadlo auto.
Plus hračky autá, ale rôzne. Pekne vie, ktoré je sanitka, hasiči, policajti, bager,... Keď poviem ktoré, hneď donesie. Vie ich potom rozoznať a ukázať aj v knižke alebo naživo.

Piklerov trojuholník (či ako sa to volá) ho vôbec nezaujímal prvé mesiace, až teraz na 16m ho baví (hlavne si na ňom púšťa autá a potom seba, to je zábava aj na hodinu).
Activity board ho baví pomenej, ale v upršané dni je kamoška.

Knižky, knižky, knižky a ešte raz knižky 😁
Obrázky, hudobné, interaktívne, leporelá, klasické, s nálepkami,...

Prvé farbičky/fixky/farby, maľovanie vodou.
Ale vie, že kreslíme len za jeho stolíkom. Pekne si poprosí papier, farbičky a ide si sadnúť a čaká 😁 (dostal tiež taký detský drevený stolík a 2 stoličky, pekne sa vďaka tomu naučil sadnúť sám, to bol super darček, čo som si "vyžiadala". Poslala som link a krstní kúpili).

A inak sme dostali poukážky/obálky na hračky, oblečenie a topánky. Hlavne na tie topánky. Musí mať ddstepky, jedne sú okolo 40 eur, treba mu stále 2 páry a jemu veľmi rýchlo rastie noha. 😑 Takže veľa obálok bolo "na topánky" 😂

A často pošlem fotku s tým, čo sme kúpili alebo ako to malý kupuje za ich poukážku 😊