Darček - hračka pre 10 mesačnú dcérku

malinajahoda
14. nov 2018

Ahojte, na budúci mesiac bude mať moja dcérka 10m.
Nejde ani tak o význam darček (keďže si to neuvedomuje), ale potrebujem poradiť ohľadom nejakej hračky pre ňu.
Nejaká čo sa s ňou vyhrá, zabaví, niečo na rozvíjanie motoriky.
Co by ste mi odporučili? Čo zaujalo vaše deti a neostalo to nepovšimnuté v kúte? Aby som to zbytočne nekupovala a záujem by nebol žiadny.
Ďakujem 🙏.

ellieellie
15. nov 2018

U nás v tom čase jednoznačne najviac fičala sada plastových farebných pohárikov, ktoré sa vkladajú do seba od najväčšieho po najmenší. Baví ho to doteraz. Najskôr som z nich stavala vežu a on za ňou štvornožkoval a búral ju 🙂 Teraz už stavia vežu sám. Prekladá tie poháriky, vkladá do seba, vhadzuje do nich nejaké drobné predmety a podobne. Každý pohárik má inú farbu, nakreslené zvieratko či predmet a ešte majú aj na dne dierky, takže sa vyhrá s nimi aj vo vode. Z Tesca za 2 eurá. A ešte knižky, tie sú u nás úplne TOP, lepšie ako všetky hračky dokopy.

yanni
15. nov 2018

@malinajahoda Plny box vreckoviek a plastova Flasa s obycajnou ryzou.

malinajahoda
autor
15. nov 2018

@yanni vreckovky už máme za sebou.

malinajahoda
autor
15. nov 2018

@yanni ale fľašu skúsim.

malinajahoda
autor
15. nov 2018

@ellieellie takže v Tescu nájdem tie poháriky? A knižky kde? Vďaka.

tiumen
15. nov 2018

@malinajahoda moju bavia tieto knižky so zvieratkami (má rok) tam má "skryté" tie zvieratká a kupovala som ich v tescu ale mali by ich mať aj v bežných kníhkupectvách

ellieellie
15. nov 2018

@malinajahoda Áno, v Tescu, asi medzi hračkami do vody. Knižky máme rôzne, normálne z kníhkupectva alebo z knižnice.

evalin88
15. nov 2018

@yanni plastova flasa fiči aj u naa.. a najnovšie si vypluje cumlik posuva si ho rukou pred sebou lozi za nim.

evalin88
15. nov 2018

@malinajahoda maly bude mat 8 mesiacov a u nas vedu latkove kocky od k-kids. Staviam mu veze a on bura a prilezie za mnou odkialkolvek kde robi neaku neplechu. Kedze su latkove, neudrie sa, nerobia hluk, su dost velke..

evalin88
15. nov 2018

@tiumen vdaka za typ

malinajahoda
autor
15. nov 2018

@tiumen
@ellieellie
Ďakujem vám dievčence za dobrý tip 👍😘.
V nedeľu pozrieme.

malinajahoda
autor
15. nov 2018

@evalin88 a kde si ich kúpila? Objednala z netu?

evalin88
15. nov 2018

@malinajahoda hej z netu.. neviem uz odkial ale maju ich na mall sk

evalin88
15. nov 2018
malinajahoda
autor
15. nov 2018

@evalin88 ďakujem 🤗.

tiumen
16. nov 2018

@malinajahoda dnes som len tak kukla tie poháriky a u nás majú takéto.. A tie knižočky sú od Svojtky

malinajahoda
autor
16. nov 2018

@tiumen bože ty si zlatá. Veď som aj dnes rozmýšľala ci to tam vôbec nájdem. Ďakujem ti. Hneď to bude jednoduchšie. Škoda, že je zajtra sviatok.
A tie knihy od Svojtky? To je značka? Vôbec sa v tomto nevyznám 🤦.

tiumen
16. nov 2018

@malinajahoda Svojtka je vydavateľstvo.. Chodím do tesca striehnuť na jednu hračku či na ňu nedajú nejakú zľavu 😀 a tá skladačka bola blízko nej tak som to cvakla 😉

malinajahoda
autor
16. nov 2018

@tiumen ďakujem ti ešte raz. Si milá. A ze si si aj na mňa spomenula. Hračky sú pre mňa španielska dedina. Dakujem😘.

lula313
20. nov 2018

My sme sa na Montessori stretli s týmto. Je to výborne na trénovanie okohybnych svalov a moja dcéra to zbožňuje a hrozne ju to baví, aj keď gulička je ešte mala a nemôže sa s tým hrat sama

malinajahoda
autor
20. nov 2018

@lula313 ďakujem ta radu, pozriem to 😘.