Čo kúpiť na prvé narodeniny?

28. okt 2022

Ahojte, mužová sesternica robí veľkú oslavu na rok jej syna...pozvala celú rodinu okolo 50 ľudí, keď sme sa pýtali na darček tak nič nechce len aby všetci prišli, no to sú z ich strany len reči. Svokra dáva 100€ lebo ona je jej krstná dcéra, švagriná dáva tiež 100€ lebo oslávenec je jej krstný syn, zvyšok rodiny dáva buď po 50€ alebo má už kúpenú nejakú hračku alebo body. Nechceme dávať peniaze, nemáme nejaké super vzťahy skôr sa stretávame len na na takýchto oslavách a rodinných stretnutiach, zas ani nechcem kupovať nejakú blbosť čo len bude zaberať miesto. Poradíte prosím niečo malé pekné čo by také dieťa využilo? Ďakujem pekne, nemám v okolí žiadne deti tak ani neviem čo teraz ide

pribinak
28. okt 2022

To je teda iný cirkus, však to je ľudí ako na svadbu

Kúpila by som lego a knižky

petamich
28. okt 2022

nas maly a deti v jeho okoli na 1. rok dostali napr. Tatrovku a dost sa s tym hra alebo knizky o zvieratkach od Svojtky ale teda vo vseobecnosti ma teraz dost autickove obdobie

autor
28. okt 2022

@pribinak to som aj ja vravela, že mala svadba.. ďakujem za radu

@petamich ďakujem tie knižky som pozerala. Tatru a všelijaké autíčka má už hádam od pol roka to sa neodvážim kúpiť lebo má toho veľa. Celkovo má všetkého veľa.

petronellla87
28. okt 2022

Fiha ja budem mat tolko ludi buduci rok na svadbe🤪 k teme - ja som krstniatku kupovala na prve narodeniny detske naradie, mal vtedy "kutilske" obdobie

martinusik91
28. okt 2022

Tu majú krásne vecičky: https://www.minihu.sk/obchod/ strašne sa mi to páči. Akurát zvažujem susede kúpiť niečo. Za dva týždne rodí. Urob nejaký darčekový kôš a je to.

cervenaruza123
28. okt 2022

Ja by som asi dala peniaze. Akoze tiez to nemam rada, ale aby sa nestalo, ze niekto z tych 50 ludi kupi presne to co vy. Ked ma vsetko, bude tazke najst nieco originalne a mozno vam dvom trom napadne to iste.
Alebo potom nieco co sa da spotrebovat. Balicek s nejakym jedlom, plienky a tak. Alebo darceky, co vyuzije ked bude starsi. Moja podostavala na prve narodeniny aj vacsie oblecenie, aj hracky pre trochu starsie deti, co som bola rada, lebo vlastne na ten vek oblecenie aj hracky mala, zbytocne by bolo viac. Dorastla do toho.

reaan
28. okt 2022

Ahoj. Skus pozriet leporela Minirozpravky alebo Prve slova od Svojtka&co. Odporucam stranky megaknihy.sk alebo preskoly.sk

nikky6
28. okt 2022

no ja neviem, naco to niektori tak prezivaju :D malym detom sa najlepsie kupuje, horsie to je, ked su starsie, maju vacsie naroky, celkom ine potreby, takze toto je este ok. mozno nejake choditko, odrazadlo, ked tak knizku, nieco z Albi by som vybrala, tam maju super edukativne vecicky.

tamvtme
28. okt 2022

kupila by som lego duplo, take pre najmensich, to aj ked ma, nevadi a nejaku knizku a hotovo

tessa04
28. okt 2022

Moja dcerka oslavila prednedavnom rok, potesilo nas lego duplo, obliecky do poslielky, a taka rozpravacia hniha - v nej velmi rada listuje. Pripadne by som dala peniaze do obalky a kupila nejake oblecko a knizku. Hraciek isto dostane vela..

smajliica
28. okt 2022

Lístky do zoo alebo niekam kam môžu ísť na výlet.

7lenka11
28. okt 2022

my máme v rodine dvoch malých chlapcov, ktorí o pár mesiacov budú oslavovať rok.. ak by mali podobne veľkú oslavu, kúpila by som im nejakú hračku + knižku.. prípadne hračku + športovú súpravu.. inak čo je super, že teraz sa dajú kúpiť "rastúce" veci - pyžamá, overaly, bodyčka, tepláky.. teda veci, ktoré deti môžu mať aj dva roky, lebo sa dajú veľkostne prispôsobovať.. možno by som hľadala niečo také
prípadne veľmi fajn je obchod Vnímavé hračky.. kamoška tam brigádovala a vždy dávala tipy na užitočné hračky

mimi3008
28. okt 2022

@pribinak uplne presne to oste som chcela napisat - lego duplo pre malinke deti a knozky, Svojtka ma pekne, naucne. Prip. este, ale nase deti to nemali, no mnohi si pochvaluju malovanie vodou. Ak sa ti bude zdat mala penazna hodnota, prihod nejake bodycko, prip. pyzamkocy overalik, ponozticky alebo nejaku ciapku...

lamonita
28. okt 2022

Poukaz do DM drogerie. Nech nakúpi podla seba čo im treba

enziii78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankaruzova
30. okt 2022
Používateľ jankaruzova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankaruzova.

Ja jednoznačne odporúčam tento eshop https://www.kidmania.sk/ . Objednávala som už odtiaľ párkrát a naozaj som bola zatiaľ veľmi spokojná🙂 Majú super výber pre deti v rôznych vekoch

lia299
19. nov 2022

Moja kamarátka kreslí vlastnoručne takéto krásne tričká moje deti od nej majú a veľmi sa im páči 🙂 nakresli podľa vašich predstáv cenu ma 9€ môže nakresliť napr. s nápisom 1rok s menom a obľúbenou postavičkou