Čo k narodeninám pre trojročného synčeka?

talikudelkova
12. mar 2022

Ahojte , o pár dní môj drobec oslávi 3 narodeniny a ja vôbec neviem čo mu mám kúpiť , prosím dajte nejaké nápady ..
( Kolobežku, odrážadlo, knihy albi ,tabuľu , el.auticko ,lego )- to vsetko má hľadám niečo originálne ..

martina1201
12. mar 2022

@talikudelkova Albi pero s knizkami alebo pexesom. Moja na tom frčí od 2 rokov. A máme už asi 8 kníh a 3 pexesa.

talikudelkova
autor
12. mar 2022

@martina1201 má 4 knihy .. od Albi ..

pribinak
12. mar 2022

Bicykel, futbalová lopta, lego.,

talikudelkova
autor
12. mar 2022

@pribinak Lega máme 2 boxy .. aj klasické aj Duplo .. bycikel som rozmýšľala asi pôjdem do toho ..

talikudelkova
autor
12. mar 2022

@talikudelkova jeho strašne baví opravovať veci . Na Vianoce dostal veľký kutilsky stol s náradím , tak asi niečo dokupim aj tohto typu a potom ešte ho strašné bavia auta asi ako každého chalana má veľa áut kamarátka mi ale poradila že dobre auta su od značky Bruder má niekto skúsenosti ?!

martina1201
12. mar 2022

@talikudelkova tak ak máte len knihy tak super sú tie pexesa.

talikudelkova
autor
12. mar 2022

@martina1201 určite to popozeram🙂

minutka
12. mar 2022

Bruder auta su super. Nas ich ma vela a najradsej sa s nimi hra. Akurat ze zaberaju pol izby 🙈 hasici sanitka zeriav kombajn policia … alebo bicykel. My sme nasmu k meninam obj woom. 3.5 roka ma. Ale teda on uz bicyklovat vie. Len mu treba vacsi

martina1201
12. mar 2022

@talikudelkova my máme všetky tri sú zvieratká, dopravné prostriedky a hudobné nástroje. Fungujú spolu s perom kde na líci hovorí o danom obrázku a na rube vydáva zvuk ktory vydáva vec na obrázku. Fakt je to zábavné. Mladšia 2 ročná počúva a prehráva si zvuky a staršia 4 ročná zase hra pexeso buď pomocou zvukov alebo keď uhadne tak si vypočuje aj text aj zvuk

talikudelkova
autor
12. mar 2022

@martina1201 ďakujem tie pexesa kúpime . Ale poraďte ešte niečo.. pretoze aj mamina moja vôbec nevie čo mu má kúpiť že jej dám nejaký typ a ako poznáte babičky tie nikdy nekúpia 1 ani 2 ani 3 darčeky ale minimálne 5 🙈 a obzvlášť tá naša keďže my žijeme v TT ale sme z východu a malého vidia každé 2 mesiace ..

minutka
12. mar 2022

Lego vlacik. Lego domcek dostal teraz. Sestra sa smeje ze dievcenske. Ale super sa vyhra s nim. A este sa nas vyhra velmi s kinetickym pieskom. 5 kg vrece som vysypala do herneho stolika a ozaj sa zabavi. Tak aj stolik odporucam

minutka
12. mar 2022

Alebo nas sa rad prezlieka do kostymov. Aj s kamosmi ked su u nas. A hraju sa na policajta hasicka robotnika (monterky) a kostymi vyuzil aj na mskarnom.

dusankomoj
12. mar 2022

@talikudelkova a nechceš niečo ako poukaz na plávanie,kone...alebo niečo také? Ja to poznám od môjho,hračiek plná izba,upratovať nemá kto( inak aj to by bol dobrý darček- upratovačka hračiek😇) a už ani nemáš čo kúpiť,lebo podobné má. A ten poukaz môže byť fajn,strávite čas spolu nejako špeciálne.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vierkaviera
12. mar 2022

https://www.hravaskolka.sk/novinky/kreativny-ku... pozri toto. Nas je tiez taky opravar a uvazujem nad tymto 😉

silvike
12. mar 2022

@talikudelkova Nas mal 3 rocky vcera a my sme mu kupili upratovaci vozik s vysavacom, od jednej babky dostane kolobezku s 3kolieskami a od druhej babky kosacku detsku. No a k tomu klasika knihy nejake, puzzle, lekarsky kufrik s drevenymi vecickami, drevenu carovnu tabulu...a staci 🙂 A este vlacik zo serie Thomas and friends. Na tom vdaka starsim surodencom fici pomaly od narodenia 🙂 Ale nas ma este veeelmi vela vsetkeho po starsich, takze presne taky dreveny stolik pre majstrov s naradim je fajn (to ste pisali ze dostal na Vianoce), teepee/stan je super, detska trampolina do interieru (to dostal nas 8rocny ale ten 3 rocny tam najcastejsie skace 🙂, nas sa strasne rad hra v detskej drevenej kuchynke co mame este po dcerke, bycikel (nemyslim odrazadlo, ale original pedalovy) je podla mna dobry darcek, velkost asi 14 podla vysky, naradia ked rad majstruje opravuje tak vrtacku, brusku a pod.

nyphadora
12. mar 2022

@talikudelkova tak lega nieje nikdy dost 😂, slapaci traktor, parkovaciu garaz pre auta, magneticku stavebnicu…

ummimaryam
12. mar 2022

@talikudelkova tvoj syncek ma teda dost hraciek. Tak ho zoberte niekde na vylet a chodte do cukrarne na nieco vynimocne. Este ma napada kupit nieco prakticke napr. stan do izby so svetielkami zvuntra kde sa moze schovavat a mat sukromie, alebo bazenik a gulickami... 🤔

minutka
12. mar 2022

Kedze ste z tt tak napr aj pernamentka do kinder klubu. 10 vstupov 35€. Aj to nas raz dostal. A fajn vyuzivame

luccija
12. mar 2022

@talikudelkova ste v dome?pevnú futbalovu bránku, ale za mňa bicykel🙂

marzuz89
12. mar 2022

Preco hladas silou mocou nieco originalne? 😉Skus radsej hladat nieco, co ma tvoj syncek rad a stavat na tom. My to tak robime a zatial sa vzdy syn velmi potesil, aj ked to bol napriklad "len" lekarsky kufrik s drevenym "naradim" za 6€. Rad sa hra na lekara, tak som vedela, ze takyto kufrik bude trefa do cierneho.

Co ma rad tvoj syn?

Za nas tip - drevena vlacikova draha, je to super darcek, taky "rastuci", vyhra sa totiz v 2, 3 rokoch, aj v 7 pocitam 🙂 a daju sa prikupovat komponenty na kazdy sviatok. Plus neskor elektricka lokomotova atd. Za nas super.

nnnuuunnn
12. mar 2022

To sú problémy, máme všetko a nevieme už čo kupit 😀 Mali sme to rovnako. Mali, lebo už vieme čo kúpiť, to čo si dieťa zapyta. A prípadne aj už nič nechce, lebo všetko má.

nwnw
12. mar 2022

@talikudelkova bicykel, kolieskove korcule, peracnik a pracovny zosit, farby a stetce..

mihulam
12. mar 2022

Magneticku tabulu https://www.4kids.sk/vista-magneticka-tabulka-g... ,
Drevena hracka Klauniada https://www.buratino.sk/Blue-Orange-hra-Klaunia...
Knizku o dinosauroch, zvieratach, ludskom tele (prvu detsku enciklopediu)
Loptu, plysovu hracku (paw patrol a pod) , hracky do vody, piesku, 3D puzzle, spolocenske hry su uz cca od 3r., https://www.danub.sk/hra-padajuce-stolicky-kx78...
Ak rad opravuje tak naradie ale skutocne, s cim sa da naozaj pracovat. Takmer v kazdom dobrom obchode sa da kupit male detske kladivko, meter, srobovaky, dosky, hranoly,,,,,atd.
Alebo este stavebnica Seva https://www.google.com/search?q=stavebnica+seva...

talikudelkova
autor
12. mar 2022

@minutka toto je skvelý nápad ta permanentka 👍👍👍👍

talikudelkova
autor
12. mar 2022

@ummimaryam na výlet chodíme každý víkend .. do zoo .. tie máme všetky v okolí 100km prechodene naspamäť .aj Bojnice , malkia park , fakt všeličo ..aj plávať chodíme dosť často .. síce teraz keď bol covid trocha pomenej nakoľko má nechceli nikde pustiť v prevádzkach ale tak snáď ten čas dobehneme ..

talikudelkova
autor
12. mar 2022

@marzuz89 veď jasné ja to chápem ja to tiež takto robím ale viete deti chcú všetko čo vidia . A všetko mu kúpiť nemôžem 🙈 preto takto verejne žiadam o pomoc ..

talikudelkova
autor
12. mar 2022

@nwnw peračník je super vec , môj má farbičky a pastelky len v takej väčšej krabici takže toto je tiež super typ .

talikudelkova
autor
12. mar 2022

@nnnuuunnn veď jasné . Ale tak všetko zas nemá môj netreba to preháňať .. 🙈🤣 ale väčšinu má noo..

talikudelkova
autor
12. mar 2022

@ummimaryam do cukrárni pôjdeme na koláčik s jeho malými kamošmi 👶🏻👶🏻🥰