Aký darček k 6. narodeninám pre dievčatko?

dianna3571
30. jún 2022

Ahoj baby, idem si k vám po radu 🙂
Čo ste kúpili dievčatám k 6.narodeninam?
My máme ešte rok odklad takže tašku a podobne školke veci ešte neriešime.
Mame( bicikel, korčule, babiky kočíky, puzzle, kniky, skladačky, lama kakajuca dúhu, ale aj Barbie ktorá meni farbu vo vode), takže mne úplne došli už nápady čo kúpiť take čo nemá a zároveň ju to bude aj baviť.
Ptodiiim hoďte mi sem svoje nápady 🙏🤗🌼

laura164
30. jún 2022

Kolobežka, Polly pocket, Barbie karavan, pracovné zosity, Karnevalové šaty, kostým, kabelka, spoločenské hry, tetovacky na vlasy na telo, laky na nechty, prstene, náramky, skákaciu loptu, sady na tvorenie - keramika, minerály, stojan na maľovanie obrazu s plátnom, je toho veľa, moju toto všetko baví 😄

vikusjk
30. jún 2022

@dianna3571 a co tak kupit jej nieco zazitkove? Vylet napriklad do Familyparku v AT, alebo do Energylandie v PL, ci hoci len do Tatralandie, ak nechodie. Alebo kurz jazdy na koni, ak ma rada zvierata. Ak by bol mozny aj este drahsi darcek, tak do Disneylandu, to je mega zazitok aj pre dospelych 🙂 Alebo ma este napada, ak nemavala nejake velke party na oslavu narodiek, tak spravit taku vacsiu a ak mate kam umiestnit, daju sa prenajat velke nafukovacie smykacie hrady, aj vodne, alebo penove delo... samozrejme keby byvate v dome a je na to dost miesta na dvore, ci v zahrade.

vikusjk
30. jún 2022

@dianna3571 no a este ma napadol mobil 🙈

dianna3571
autor
30. jún 2022

@laura164 toto všetko uz dávno má 🙈

laura164
30. jún 2022

@dianna3571 tak už potom niečo pre väčšie deti, ja kukám dráčik, že čo tam majú a podľa toho 😅

dianna3571
autor
30. jún 2022

@vikusjk práve sme sa vrátili z dovolenky.. Boli sme na najväčšiu európskom kúpalisku v Hajdúszoboszló.. A tento mesiac ideme ešte do Poľska na tie kolotoče.. Ale to nebude darček len proste relax...

dianna3571
autor
30. jún 2022

@vikusjk samozrejme oslava je súčasťou narodeným každý rok keďže žijeme v dome a mame veľký dvor tak o zabavu je vždy postarané...

dianna3571
autor
30. jún 2022

@vikusjk ten dostala minulý rok ☺️

nikayla
30. jún 2022

Naša bude mať 6 na jeseň a chce purse pets kabelku, maliarske plátna, olejové farby a stojan 😊

lenka2710
30. jún 2022

@dianna3571 naša dostala teda tašku do školy, ale ešte ma napadla MP3 a nejaké veľké slúchadlá, alebo nejake CD prehrávač do izby alebo len reproduktor na USB napríklad, karaoke mikrofón, u nás sa vždy poteší knižke alebo encyklopédii, nejake lego, kamoška teraz kupovala dievčatám hoverboard, či jak sa to vola 😅

vikusjk
30. jún 2022

@dianna3571 ozaj a pacilo sa vam v HU? Tolko som pocula pozitivnych, aj negativnych recenzii, tiez sme tam chceli ist, ale v lete je to vraj totalny natresk a neoplati sa. Vy ste to zrejme este vystihli celkom dobre, kedze bol skolksy rok.

No inak neviem, su aj darceky ako iPad s penom, ten dostala moja za vysvedcko minuly rok, to mala devat rokov. Na sest dostala asi taky vacsi horsky bike, potom skateboard. Korcule tiez mala uz od styroch, aj kolobezku ma a na tej lieta doteraz, to je taka uz vyssia, aj pre nizsieho dospelaka. Este jej jezisko doniesol smart hodinky, ale to uz neviem, kolko mala vtedy, sedem? No a vzdy potesia robuxy, ak hrava Roblox na mobile, alebo kupa hry Minecraft. Alebo playko s kamerou a Just Dance?

vikusjk
30. jún 2022

@lenka2710 hoverboard pre sest rocnu neviem, ja sa to bojim kupit aj mojej desatrocnej, ci sa na tom neprizabije 😲 Ake stare deti ma ta kamoska, co ho kupila? A nevies, ci decka jazdia bez ujmy?

dianna3571
autor
30. jún 2022

@vikusjk poviem vam som rada, že sme šli teraz v juni, tým padom nebolo ešte toľko turistov s aj apartman sme celkom rýchlo našli 150 m od kúpaliska.. Chodime tak každý rok a nikdy sa nevieme do sýtosti nabažiť 🙂 Je to tam úplne úžasné... Kúpalisko veľmi čisté, udržiavané s mnohymi bazenmi ako pre deti tak pre dospelých.
Okolp 60 stankov s občerstvením, reštaurácie obchody a to všetko v areáli kúpaliska.
Ceny su vysoké co sa tyka vstupného ale myslím, že to stojí zato.
Vonku večer od 20:00 bohate programy, všade hra hudba, v restikach živá hudba kde sa ľudia postavia od stolov a tancujú.
Pravidelne chodia koče s koňmi ktoré vas prevedu po okolí.
To sa proste musí vidieť 🙂 Ak sa rozhodnete ísť určite neoľutujete 🙂

lenka2710
30. jún 2022

@vikusjk mladšia ma 6, ide do prvaku teraz a staršia ide do 8
Ale včera na ňom jazdila ta mladšia a v pohode 🤷‍♀️

evica17
30. jún 2022

Ťažko kupovať keď už všetko má. Ale páčil sa mi tu nápad jednej že plátna a farby na maľovanie, a ak nie je zdatna maliarka, tak maľovanie podľa čísel

sasitimi17
30. jún 2022

a ona po čom túži ??

akbara77
19. júl 2022

@dianna3571 chúďa dieťa....ma vsetko

nikha2809
19. júl 2022

Nasa dostala nový bicykel, lego, a také terarium pre morskú pannu čo si sama vyrobila 😀

dianna3571
autor
19. júl 2022

@akbara77 a prečo by mala byť chúďa ak má, všetko? To skôr tie deti sú chudence ktoré nič nemajú..

dianna3571
autor
20. júl 2022

@sasitimi17 po súrodencoch :( žiaľ nemožné zo zdravotných dôvodov

mareri
30. sep 2022

moja dostala novu kolobežku

monikapalo
31. júl 2023

@dianna3571 Dobrý deň, môžem otázku? Ideme do Hajduszoboszlo prvýkrát, nemáme v hoteli večeru. Je možné sa navečeriať hocikde vonku, alebo si radšej prikúpiť večeru v hoteli ? Budeme bývať blízko kúpaliska. Ďakujem vopred za vaše rady.

dianna3571
autor
31. júl 2023

@monikapalo Dobrý deň prajem.. Vôbec sa nemusíte obávať hneď ako vyjdete z Hotela budu rôzne reštaurácie vedľa seba.. Je ich tam neskutočne veľa, môžte si vyberať z akýchkoľvek jedál..