Aku bábiku chce moja dcéra?

dazdovka
18. nov 2019

Ahojte, blizia sa narodeniny mojej coskoro 8r. dcery a ona si zela nejaku babiku cca 20cm a vobec neviem co to chce. Je to nejaka postavicka z animovaneho serialu, nieco ako kuzelna Beruska a cerny kocour, ma to byt dievca s dvojitou identitou, absolutne neviem co hladat na nete... Nefici teraz nieco take nahodou? Neviete mi poradit? (televizor nepozerame ani nemame, obcas na nu asi vyskoci nejaka reklama ked pozera nieco u babky, ale ja na to nemam dosah, ani tam kukat telku nechodim...)

terezia1477
18. nov 2019

Pracujem v hrackarstve a napadá ma jedine LOL staršia sestrička, skus pozrieť, ale nieje to zo seriálu.

zuzilo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adelina123
18. nov 2019

Ahoj daj si do vyhľadávača bábika beruška... Myslím ze aj tu na MK ju ponúkajú cca 33eur..moja 5rocna dcérka to pozeráva tu rozprávku 😀

bublinka393
18. nov 2019

@dazdovka ahoj, podla mna by to mohla byt Miracolous ladybug( kuzelna beruska) je s nou cierny kocur- co je vlastne dalsia postavicka v maske 🙂 hod si to do googlu a daj tam ze babika ;)

sonnenshein
18. nov 2019
babi81
18. nov 2019

@dazdovka podla mna to tirz bude ladybug z miraculous.mame doma babiku rovnaku typ barbie

dazdovka
autor
19. nov 2019

No dievcata, tak uz viem viac, ale neviem kde to kupim, napr. mall.sk to nepozna, ani neviem ci Dracik take nieco bude mat.. Ma to byt z Ligy spravodlivych - dievca CATWOMAN. Alebo nejaka ina z toho tímu. Snad sa mi pomaly podari priblizit k tomu, ze jej splnnim zelanie. Co teraz mam, kde to mam hladat?