Starostlivosť o nohu po zložení sádry

natyass2002
28. máj 2018

Ahojte,
Ak máte niekto skúsenosti s tým, že ste mali sadru tak prosím o radu. Sadru som mala 3 mesiace a moja noha je totálne ochabnutá a mám strašne suchú, popraskanu a zacervenanu pokožku. Mohli by ste mi poradiť nejaký vynikajúci krém na takúto pokožku? Ďakujem

janinah
28. máj 2018

hned po skončení PN som šla k moru v rámci rehabilitácie,nič lepšie neexistuje....na pokožku stačí obyčajná nechtiková indulona,to chceš čas,aby sa znormalizovala

pininka
29. máj 2018

Ja mam sadru teraz, ale len zo zadu nohy, som po operacii clenka. Davam si ju aj dole lebo mi kazali cvicit a nohou. Ale musim si ju v kuse mastit, lebo sa mi strasne supe. Bude to trvat dlhsie kym sa to zregeneruje, to iste aj ta ochabnutost, musis nabrat na novo svaly.

natyass2002
autor
29. máj 2018

@janinah Dakujem za radu

natyass2002
autor
29. máj 2018

@pininka ale velmi na tu ochabnutost pomaha virivka, teraz je to o moc lepsie

pininka
29. máj 2018

@natyass2002 vidis, super rada, ja mam sadru do 18.6, tiez som zvedava ako sa budem ucit nanovo chodit

natyass2002
autor
29. máj 2018

@pininka to budes mat este celkom dlho, to ti nezavidim. Naozaj staci 20-30 minut posediet a velmi sa ti to svalstvo uvolni

pininka
30. máj 2018

@natyass2002 ved to ze dlho a potom este ortezu ktovie do kedy. Clenok to je svinstvo.

anka52
15. apr 2020

Ahojte potrebujem poradit mam zlomenu nohu operovanu rany sa uz hoja len ked prevezujem tak,noha sa my dost vysusa a je ochabnuta mocim rany v repiku mam dlahu ale zacina sa my dost vysusovat koza