Rozprávanie dospelej osoby zo sna

tamtamka26
3. júl 2024

ahojte, je tu niekto dospelý, kto v noci rozpráva zo sna? mne sa to stáva dosť často a môj priateľ je zo mňa zmätený. aj minulú noc dobehol z obývačky, lebo som na neho vykrikovala, ani už neviem čo presne 😀 pár rokov dozadu som aj chodila po dome, alebo si pamätám, že sa mi snívalo, že niekto po mne strieľa a ja som sa prebrala až na zemi vedľa postele aj s perinou, ako sa schovávam pred paľbou 😀 😀 všeobecne sa mi veľa sníva. Máte skúsenosti?

janka_266
3. júl 2024

@tamtamka26 áno, aj ja to mám :D manžel si už skoro zvykol :D a vyzerá to tak, že to zdedil aj syn :D zo sna rozpráva aj môj brat, keď sme boli menší, tak som sa s ním zvykla rozprávať a seriózne mi odpovedal :D jediné čoho sa bojím, je tiež to chodenie po dome. to sa mi stalo asi 2x, tak radšej poriadne zamykáme :D

tamtamka26
autor
3. júl 2024

@janka_266 to je sranda, ze sa az rozprávate.. Aj si si ráno pamätala o com ste sa bavili? Moje deti sú tiež také všelijaké. Dcéra keď mala cca 5 r v noci nekontrolovateľne plakala, nedalo sa ju zobudiť, resp mala otvorené oči a plakala... Syn občas vraj tiež rozpráva. Pamätám, ze ako dieťa som tiež chodila. Napr naši pozerali TV a ja som prišla, sadla si a oni, ze co je? Ja ze nič, pozerám TV 🤣🤣

janka_266
3. júl 2024

@tamtamka26 ten kto spal si nepamätal, hej hej to sranda, len pre iných to môže byt sok 😃

janai1
3. júl 2024

@tamtamka26 tiež rozprávam zo spánku 😂 a teda tiež aj odpovedám keď sa ma vtedy niekto začne pýtať ale ja si z toho nič nepamätám 😅
Zatiaľ sa mi ale nestalo, že by som chodila zo spánku len som sa posadila, vtedy ex skoro infarkt dostal 🤣

tamtamka26
autor
3. júl 2024

@janai1 aj môj ex mal zo mňa traumu 😄 raz som v spánku na neho skočila, no infarkt hotový 😆😆

veve889
3. júl 2024

@janai1 ja mam uplne to iste co ty 😄 ja sa viem tiez posadit (to viem od priatela, ani som nevedela, ze to robim) a ten ma vzdy zatlaci spat a povie, ze nech spim a ze vraj mu vzdy nieco odpoviem 😁
ale ja to mam uz od mala, sestra mi vzdy hovorila, ze som jej tam stale nieco kecala a ja som si to nikdy nepamatala. Najlepsie bolo, ked som sa vratila po pol roku z Rakuska a sestra mi rano hovori: ty uz dokonca hovoris zo spanku po nemecky 😅

timilv
3. júl 2024

@tamtamka26 ja rozprávam, muž si ma aj zvykol nahrávať, lebo som bola normálne schopná viesť krátky rozhovor 😂 keď som bola malá, bola som aj námesačná. vyzerá to tak, že dcéra to zdedila 🙈

nikaeli
3. júl 2024

Aj môj manžel so mnou v noci debatuje 😛 je to celkom vtipné. Ráno mu vždy rozprávam, aké tajomstvo som sa dozvedela. On si to nepamätá.
A hej, niekedy po mne skočí - odkedy máme drobca - nejaký reflex, aby som nespadla. Len ja a moja arytmia tie šokové stavy ťažko predýchavame 🤦🏻‍♀️

tamtamka26
autor
4. júl 2024

@nikaeli
@timilv
@veve889
@janai1 tak som rada, že nie som s tým na svete sama, lebo som si pripadala divná...ja si na druhý deň čo-to pamätám, minimálne to, že som rozprávala.... priateľ už pochopil, že nemusí skúšať odpovedať.