Rekreačné užívanie marihuany

19. mar 2024

Caute, aky mate nazor na obcasne uzivanie marihuany? Myslim tym raz za mesiac az dva, len zo sklicka (cize davka gulicky velkosti ani nie 1cm). Zaujima ma hlavne nazor vekovej kategorie 18r a vyssie, hlavne starsich ludi. Celkom dobre sa po tom spi a kedze som nikdy nefajcila a nepila a ani neplanujem, toto mi pride ako mensie zlo, no.bojim sa s tym niekomu priznat, aby ma neodsudili ze som fetka alebo nieco.. Vas nazor?

janinah
19. mar 2024

Potrebujes dobre spať len raz za mesiac? To je výhovorka slabochov.

dzulli1980
19. mar 2024

Každý feťák začína marihuanou ... čím skôr s tým skonči.

zuzanazu85
19. mar 2024

To ,,rekreačne" ma pobavilo 😁. Skús sa opýtať na to ,,rekreačne" nejakého príslušníka policajného 🤣

slnkojezivotabudic
19. mar 2024

ak si to dala sem, tak ta odsudia velmi rychlo :D akurat, o tom ze by bol niekto nahuleny a by niekom ublizil alebo zabil som nepocula, ale opity ano..

madeincssr
19. mar 2024

Sranda ako mnohi tuzime po niecom "zakazanom", nejakej neresti, "přitom taková blbost, že..." 🤔

viestta
19. mar 2024

Autorka, aj alkoholici zacinaju poharikom na uvolnenie, poharikom na stres, od radosti, zo smutku... Tiez tak rekreacne. Mariska je droga ako kazda ina a je uplne jedno na com je clovek zavisly. Rekreacny zavislak neexistuje.

pribinak
19. mar 2024

Sama vieš že to nie je ok.

slnkojezivotabudic
19. mar 2024

alebo mozno skus cbd, to uz legalne predavaju aj na slovensku 🙂

viestta
19. mar 2024

@slnkojezivotabudic ty tu robis PR pre dealerov?

mondolina
19. mar 2024

či sa rozvinie závislosť, závisí od mnohých faktorov.
tiež som mala podobné obdobie, asi pred 20 rokmi🙈 fetka zo mňa nie je 😉

slnkojezivotabudic
19. mar 2024

@viestta nie len vravim aby autorka nemala pripadne problemy ak sa boji nie ?:D

slnkojezivotabudic
19. mar 2024

@mondolina tiez som skusila ale prestala som, reku som stastna aj bez toho :D

cosmic_origin
19. mar 2024

Odsudzovať neodsudzujem, ale neni to menšie zlo, ja som z toho dostala psychózu. Má to neskutočný dopad na organizmus. Počas odvykacieho procesu som nedokázala niekoľko dní zaspať a skoro nič som nejedla, lebo som ani hlad necítila, plus som ešte čiastočne bola v psychóze. A na spánok radšej melatonín. Btw thc zabraňuje rem štádiu spánku, takže kvalita spánku je horšia, a videla som to aj na sebe. Keď som hulila, bola som vic unavená a vôbec, ale vôbec som nemala sny, hneď ako som prestala, tak som zase začala mať sny (sny prebiehajú počas rem štádia spánku.)

slnkojezivotabudic
19. mar 2024

@viestta cbd som videla uz aj v kauflande na predaj, maju aj v lekarniach

slnkojezivotabudic
19. mar 2024

@cosmic_origin ja som mala uzkosti a pocula som ze to dosiera dost dopaminovy system. :D

tenerifka
19. mar 2024

raz za mesiac ti nezaruci dobry spanok po zvysok.
Tu, kde zijem, snad nehulime len my s muzom, kedze je legalne mat pri sebe pre svoju potrebu, huli kde-kto. Bohuzial, maju z toho vymetene gebule, najma ti dlhodobi. Mne mariska strasne smrdi a nikdy v zivote som ju nevyskusala.

tenerifka
19. mar 2024

a teda vacsina ma svoju rastlinku ak nie v zahrade, tak na balkone, pri tunajsej klime je to radost pestovat😂

slnkojezivotabudic
19. mar 2024

@tenerifka zijete v spanielsku?

kikulienkadd
19. mar 2024

Ahoj,za mňa nie,veď to v skutočnosti nepotrebuješ. Treba si upratať v hlave,živote a nehľadať ďalší potenciálny zdroj problémov. Ale voľba je len na tebe-si slobodný človek,urob ako uznáš za vhodné.

tenerifka
19. mar 2024

@slnkojezivotabudic ano, na Kanarskych, a nevykaj mi, tu na fore sa to nerobi, tykame si

slnkojezivotabudic
19. mar 2024

ja si radsej zajdem na turistiku a to ma tak neskutocne vyvetra ako nic ine... tie vyhlady mi dodaju taku energiu ako nic ine 🙂

slnkojezivotabudic
19. mar 2024

@tenerifka ja som to myslela ako na teba s muzom :D ako sa tam zije? 🙂

muchacici
19. mar 2024

Tak ti poviem, že som pred rokmi experimentovala s kadečím, niekoľko rokov, a ak by som mohla vrátiť čas, tak NIKDY, NIKDY by som si nič nedala. Spánok je blbá výhovorka, aj to, že to je "menšie zlo". Len aby si to po rokoch neoľutovala, prečítaj si, ako ti to vie dodžubať psychiku. Ale tvoj život, ja som si za mladi užila, bola som teda riadna divoška, nevravím, že nie, ale ako som vravela, ak by som mohla ešte raz prežiť tie roky, mihnutím oka poviem akejkoľvek droge NIE. Aj keď to môže znieť ako patetické klišé, fakt radšej tú loptu 🙂

tenerifka
19. mar 2024

@slnkojezivotabudic aha, ok. Zije sa tu pokojne a slnecno, ale treba makat ako hocikde inde. Casto odlietam prec na kratke aj dlhsie dovolenky, potrebujem zmenu

slnkojezivotabudic
19. mar 2024

@tenerifka takze sa tam clovek moze citit aj znudene, ze furt to iste :D no nam by sa pcilo mat cely rok teplo.. ako je tam v chladnych mesiacoch? mozme to rozobrat aj cez spravy ak chces :D

mane01
19. mar 2024

Poznam ludi, ktori fajcia pravidelne, poznam aj takych, ktori uzivaju kvapky. Dovody rozne, vacsinou zdravotne, ale aj potreba vypnut atd. Ani jeden z nich nie je fetak a napriek tomu, ze to uzivaju roky, okolie ani netusi… ale! Na Slovensku je to FUJ, zakazane, zleeee! Na Slovensku je v mode alkohol, ktory sa da kupit priamo v potravinach, v istom malom retazci ho dokonca predaju detom! Vsak vsetci sme v 15 skusali, nie? No a este pilulky tu letia… pan ‘dochtor’napise, tak je to ok, brat xanaxik a lexaurin, cista chemia… ale je to legalne… a kolki na tom ficia… Osobne, mna to neoslovilo, mojou preferovanou drogou je alkohol, aj ked verim tomu, ze pre zdravie je skodlivejsi ako taka zelena pasta napr.

simka1454
19. mar 2024

@slnkojezivotabudic nikdy si nepočula? Tak ja ti pošlem jedného takého, čo nevie čo so sebou keď si niečo šlahne. Mňa to už celkom nebaví chodiť na políciu pre jeho vytržnosti keď sa nevie vpratať do kože. Zavrela by som každého jedného.

tenerifka
19. mar 2024

@slnkojezivotabudic nie, nechce sa mi pisat cez spravy, ved tieto info si hocikde dohladas, ale teda zimy su cim dalej teplejsie, tento rok este ani nebola, teraz slubuju na par dni ochladenie na 20º a dazd, aj ked tomu velmi neverim, vzdy slubuju a skutek utek

slnkojezivotabudic
19. mar 2024

@tenerifka tu na slovensku tiez zima uz nebyva bohvieco a potom kolkokrat pride na jar mraz a uroda na to doplati.. je to kadejak no my to uz tu tak mame ze aj tu zacnu zachvilku palmy rast :D

katka700
19. mar 2024

Neklam sama sebe že to beries na lepší spánok 🤔
Existujú bezpečnejšie rastliny po ktorých sa lepšie spí, napríklad pamajoran, harmanček, medovka.
Valeriana až tak bezpečná nie je ale aspoň ta kôli nej nezatknu.