Oplatí sa kúpiť elektrická zubná kefka?

11. apr 2024

Rozmýšľam nad kúpou elektrickej zubnej kefky, napríklad oscilačnej. Čítala som, že sú dobré, aj že vyčistia lepšie ako klasické, ale nejako sa mi to nezdá. Skôr by som povedala že klasickou si ich vyčistim lepšie, keď elektrickou len po nich tak "prechádzam". Plus teda sú aj dosť drahé a hlavice tiež, tak zas aby som potom neľutovala. Máte pocit, že vám pomohli?

bebebi
11. apr 2024

Za mna urcite ano. Samej by mi asi nenapadlo si ju kupit, ale dostala som ju ako darcek na vianoce pred par rokmi. Ked som ju pouzila prvykrat, mala som pocit, ze mi vylame zuby, ale velmi rychlo som si na nu zvykla. Asi po 2 tyzdnoch som si omylom zobrala obycajnu kefku a teda, ked som si s nou prechadzala po zuboch, vobec som nemala pocit, ze si ich umyvam. A odkedy ju pouzivam, tak na preventive aj dentalnej hygiene som vzdy pochvalena, a to pred tym ma zubar upodozrieval, ze si neumyvam zuby kazdy den.

syslik81
11. apr 2024

ja ja dcera mame sonicke a sme spokojne.. samozrejme este docistujem jednozvazkovou medzizubnymi a nitou ... ale ak si spokojna s klasickou a vies si s nou naozaj dobre vycistit a aj hygienicka to potvrdi tak je to len o zvyku

beata_ra
11. apr 2024

Jednoznacne ano. Ja osobne som si pri tej klasickej nedokazala tak dobre vycistit zuby ako teraz s elektrickou. Budem to odporucat kazdemu, pretoze je to fakt o inom 🙂 A ani kazy sa mi uz nerobia, predtym neustale.

slavomira236
11. apr 2024

J mam a nepouzivam. Mne to nerobi dobre. Plus neviem umyvat zuby so zavretymi ustami a pei sonickej musim mat inak strieka pasta kade tade

zeldia
11. apr 2024

Áno oplatí sa kúpiť sonicku zubnú kefku.

autor
11. apr 2024

Vďaka za skúsenosti, práveže ja mám celkom problém so zubným kameňom/kazmi už v podstate od detstva, zuby mám veľmi nahusto vedľa seba. Používate aj nejakú špeciálnu pastu? Vraj veľa tých klasických je na elektronické kefky príliš abrazivnych

bebebi
11. apr 2024

Ja používam Bielu perlu

klaridka
11. apr 2024

Určite odporúčam, ja už mám tretiu. Bez nej už ani na krok, aj kempovať chodí somnou… 🙂🙂

loolaa
11. apr 2024

Určite áno, doporučujem.

mane01
11. apr 2024

Ja som mala, za mna nie. Nie je to dobre na dasna.

evuska135
11. apr 2024

Ja mam sonicku curaprox a je to topka. Vycisti zuby uzasne oproti klasickej. A zlepsili mi dasna. Niekedy mi vkuse krvacali

evickuska
12. apr 2024

mega