Objednali by ste si vitamíny z Aliexpressu?

9. mar 2024

Dobrý deň...objednaly by ste vitamíny z Aliexpresu?

sisa_s
9. mar 2024

Urcite nie..mame na Slovensku malo vitaminov?

adulikka
9. mar 2024

Nie

autor
9. mar 2024

@sisa_s a koli čomu by ste neobjednali? Pozerala som ich aj tu ale sú 3x drahšie..

sisa_s
9. mar 2024

Lebo nie su kontrolovane a bohvie, aky je realne ich obsah...

stanulienkat
9. mar 2024

V zivote nikdy. Co ta to napadlo? Nikdy odtial nekupim nic na jedenie, ziadnu kozmetiku, ani nic elektricke. Su to vyrobky tretej kategorie, z lacnych materialiv. Ani by ma nenapadlo nieco jest odtial. Sa ti zdaju drahe vitaminy na Sk? Ved ich kupis za par eur.

veklipo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alfged
9. mar 2024

Nikdy. To ake vitaminy su u nas tak cenovo nedostupne, ze sa oplati riskovat?

oblecenie99
9. mar 2024

Prečo by som to robila? Tie vitamíny u nás nie sú zase až také drahé. Keď už nie lekáreň, tak "v najhoršom" z DM, alebo tuším GeamBeam mali tiež v pohode ceny.

lulu1812
9. mar 2024

Bezne objednavam kadejake blbosti z ali shein atd ale toto veru nie. Nepride mi to rozumne uz len preto ze nrvies co to obsahuje. Predsa su na lieky a tieto produkty ine vyrobne naroky atd ako tieto nevedno odkial

sima338
9. mar 2024

toto nie...hocijakú blbinu ano, ale toto nie

jana_eyre_2
9. mar 2024

Zaujímalo by ma aké su to vitamíny.. nemáš vôbec istotu či neobsahujú ťažké kovy, alebo niečo iné nevhodné, stojí ti to za nižšiu cenu?

januska12323
9. mar 2024

Nie, stačí ísť do lekárne a máš istotu čo ješ.

muchotrafka298
9. mar 2024

Nekupila, pretoze neviem, co dane vitaminy obsahuju. Ci do nich nie su pridane rozne zakazane skodlive latky. Kedze vyroba a dovoz v EU je ovela viac kontrolovana a je treba rozne testy. Toto v Cine netreba, takze urcite by som neriskovala kvoli par EUR a kupila si normalne vitaminy u nas. Bud na eshope alebo v obchode. Su v roznych cenovych relaciach, netreba kupovat najdrahsie co su na trhu.

13uzivatelka11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guudy
9. mar 2024

Svata prostoto🙄

radacak
9. mar 2024

Nie

ivka21
9. mar 2024

Urcite nie, vobec nevies co tam dali aka je hygiena pri vyrobe