Ničia kulmofény vlasy?

antonia15
19. feb 2023

Ahojte. Chcem sa spýtať majiteliek kulmofénov. Ničia podľa Vás vlasy viac ako obyčajný fén? Ak to napríklad používate pravidelne.
Ďakujem.

stellarstar
19. feb 2023

@antonia15 vlasy ničí všetko 😅

antonia15
autor
19. feb 2023

@stellarstar to mi je jasné .. rozmýšľam nad kúpou ale zamyslela som sa, že aj tým samotným kvázi česaním či sa neničia vlasy...teplotou to mi je jasné

anetka34
19. feb 2023

@antonia15 Ja som mala. Taký čo aj urobil vlny, ale určite ničil. No pokazil sa, ďalší už takmer žiadne vlny nespravil iba uhladil vlasy aj keď tam boli rôzne nadstavce. A teraz si už asi rok robím takto: umyjem, dám olej, vyfúkam fénom a natočim do čelenky. Ja mám polodlhé vlasy a nechcem mať vlasy ako pudel, tak 4 pramene natočim okolo čelenky a prichytím sponkami. Ešte trošku zafúkam teplým vzuchom a nechám cez noc.

msnesquik
19. feb 2023

@antonia15 kulmofen nici vlasy nenavratne..naopak obyc fen, ak sa k nemu pouzivaju prostriedky na ochranu pred teplom, tak vlasom pomaha uzavriet kutikulu

kristie571
19. feb 2023

@antonia15 Dolezite je pred akou kolvek tepelnou upravou vlaskov, pouzit ochranu pred teplom 🙂 kazdo dennym pouzivanim vlasom urcite bude vadit, vytahovat z nich hydrataciu a tym ich bude nicit. Podla mna len obcasne pouzitie s tepelnou ochranou nebude ich az tak drasticky nicit.

kristie571
19. feb 2023

@antonia15 cesanim aj ano, mokry vlas je nachylnejsi na poskodenie ako suchy

pjentkovamartina
26. feb 2024

@anetka34 prosim vas ako natacate vlasy do celenky?dakujem