Mám obdobie plaču

17. aug 2024

V poslednom čase mám obdobie keď mi je stále do plaču a cítim akokeby ľútosť, zúfalstvo samoty napríklad nemôžem pozerať seriály/filmy kde sa herci bozkávajú lebo už slzym, chýba mi mužská blízkosť niekedy mám chuť niekam ísť a nájsť si niekoho... Neviem čo sa so mnou deje. Priznávam páčia sa mi starší ale prvý krát takto moje telo reaguje... Už som na pokraji síl z tých myšlienok

januska12323
17. aug 2024

Tak si niekoho nájdi,

medda_beda
18. aug 2024

Podľa mňa úplne normálna reakcia.
Sú ľudia ktorým vzťah nechýba a sú ľudia ktorý chcú mať vzťah, rodinu a to je ich zmyslom života.
Proste nájsť človeka ktorý bude tvojim domovom a neviem či sa toto dá nejako zmeniť, to je vnútorné nastavenie po čom srdce túži len bohužiaľ taký človek sa musí v tvojom živote zjaviť.Hocijaký chlap ti ten domov neposkytne.

andulka1988
18. aug 2024

Mám manžela a tiaz zvyknem plakať ale v období PMS 😉 možno by bolo dať niekomu šancu a verím že isto existuje nejaký fešák ktorý ju nedostal ..

darinaslay
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zero1
3. sep 2024

to občas dôjde na každého, ale dôležité je byť spokojná celkovo aj sama. to znamená nebyť zúfalá. tá zúfalosť potom vedie k tomu že sa necháš zbaliť prvým blbcom čo ťa osloví. nedávaj tieto pocity do popredia. nie je to dobré