Je podľa vás normálne denne vypiť 4 - 5 plechoviek ovocného piva?

12. jún 2023

Je podľa vás normálne denne vypiť 4- 5 plechoviek ovocného piva ? Suseda vraví že hej dohovor nepomáha podľa nej je to normálne neviem má malé deti je slobodná mamička ...

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinmmartin
12. jún 2023

Ako by si sa citila ty keby tebe suseda furt nieco dohovarala? Urcite nerobis ziadny pruser?

isadoraisa
12. jún 2023

zas prispevok o ho*ne, len aby sa tu rozprudila debata

viestta
12. jún 2023

Nie je normane nepouzivat ciarky a bodky v pisomnom prejave.

bloger
12. jún 2023

Ovocné plechovkové to môže byť jedine Radler. Prípadne možno Birgo. Tak ak jej chutí nech si dá.

danica2711
12. jún 2023

len by mi skúsila nejaká suseda "dohovárať", koľko neškodného Radlera mám vypiť za deň... ty nemáš čo robiť a si jej stále za zadkom, že máš tak presne zrátané, koľko čoho vypije?! Staraj sa o seba a svoj pitný režim!

melanta
12. jún 2023

Pre mňa by bolo väčší problém množstvo cukru, keby som mala vypiť toľko. Avšak dohovárať susede? Ty si kto?

autor
12. jún 2023

Tu je fakt škoda niečo sa opýtať ... Nieje to len suseda je to veľmi blízky človek preto sa bojím .. chcela som len radu ďakujem vám všetkým a majte pekný deň

enka81
12. jún 2023

Ved radler je bez alkoholu, preco ti to vadi? Ked niekto pije denne kofolu, tiez to riešiš?

bloger
12. jún 2023

Ale nenapísala si akú radu? Musíš brať, že tu takto útočia na každého. Napísala si k tomu málo.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
12. jún 2023

Akú radu si chcela? Nie, nie je to v poriadku rovnako ako nie je v poriadku piť každý deň kofolu, fantu, sirupovú vodu, cukrom osladený čaj a tak ďalej. Problém ale je, že ak by vypila denne 4 pollitrovky kofoly, tak by si to neriešila, hoci je to rovnako nezdravé.

doriiis
12. jún 2023

Podľa mňa to nie je normálne.Ale tak na Slovensku,čo je krajina alkoholikov je normálne aj 5-6 pív normálnych úplne v pohode každý deň.A tu sa každý bude obranovat tým,že radler neobsahuje alkohol.

viestta
12. jún 2023

@doriiis su nealko radlery, su radlery s alkoholom. Ani srnky netusia, co vlastne ta "blizka" osoba popija.

cookie29
12. jún 2023

no ked nic ineho su to kvanta cukru. Ale predpokladam, ze Tvoja "blizka" suseda je svojpravna...

zuza265
12. jún 2023

@cookie29 su aj take, co maju o dost menej cukru🤗 ja si niekedy jedno take nealko kupim - na 100ml iba 2,8 g cukru…

jaskolka
12. jún 2023

Ovocné pivo v plechovke - nie je to Radler? Birrel? Tie sú bez alkoholu. Čiže keď pije toto, tak z jeho sa neopije, akurát ju môže kvalitne prehnat
Áno je tam v niektorých isté množstvo alkoholu ale rak to vy musela vypiť neviem koľko plechoviek, aby sa opila.
A ešte problém by som videla v tom množstve cukru, ktorý je tam.
Áno, sú aj alkoholické ovocné piva, pila som slivkové a čerešňove, ale to boli čapované pivá a tipujem ze tam jednoducho bol pridaný ten ovocný sirup. Neviem o tom, že by to bolo aj bežné v obchode v plechovke.

ankare
12. jún 2023

Toto Ty vôbec nerieš. Je tam málinko alkoholu. A je to jej vec.

januska12323
12. jún 2023

Je to malinovka a neviem čo teba do toho koľko sladkej vody vypije.

doriiis
12. jún 2023

@viestta ...radler či normálne pivo.Vsetko je to úplný grc.Nechapem,ako to môže niekto dať do úst.Mna napína už len keď cítim otvorenú plechovku toho grcu.
A dokonca niektorí bezmozgovci to dovolia piť aj deťom.Otras

h2
12. jún 2023

Keby si sa pýtala len na to, či je to normálne, tak podľa mňa nie a to bez ohľadu na to, či je to alkoholický, či nealkoholický radler. 5 plechoviek je 2 a pol litra, toľko je v poriadku vypiť čistej vody, nie sladkej sračky.
Druhá vec je, že to pije niekto iný a ty mu za to dohováraš. Nestaraj sa do toho, tá osoba je dospelá a svojprávna.

simca06022011
12. jún 2023

Co je ovocné pivo? V každom prípade je to sladký hnus, kopa cukru. Ale je to jej vec. Osobne si myslím ze ju to prejde.. teraz to pije ako iní cococolu. Ak riadne ovocné pivo s alkoholom tak to po 5plechvokach musí.byt opitá:D ale o tom pochybujem.

krystofkal
12. jún 2023

Tam je strasne vela cukru v tychto "pivach", ja osobne mam problem dopit jedno 😀 A preco to vlastne teba trapi? Podla mna to nie je tvoja vec. A nie je to take klasicke pivo, cize si myslim, ze to vobec nie je taky pruser, ako z toho robis. Hlad si svoje hlavne a vsetko bude dobre 🙂 Nic v zlom.

unicornlady
12. jún 2023

Toto mi pripomenulo, keď pred pár rokmi sme mali školiteľa, čo vypil počas 8 hodín cca 5 energy drinkov a chválil sa, ako on toho veľa stíha, ako sa o seba stará atd.. A my pozeráme na neho, hmmm, toľko bordelu čo do seba denne dáva. Komentovať sme mu to samozrejme nekomentovali, len tak cez prestávku medzi sebou kamošky.

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akiana
12. jún 2023

Ked jej nevadi, ze si zaraba na obezitu, cukrovku, vysoky krvny tlak a pokazene zuby, tak je to jej vec.

miadi
21. jún 2023

Je to vela cukru ale aby jej sudeda dohovarala koli tomuto tiez nie je uplne normalne.