Hhc cukríky

28. okt 2023

Aký máte názor na užívanie hhc cukríkov? Priateľ si dal 4 ako jednu dávku, pretože údajne 2 cukríky nemali na neho účinok. Potom normálne šoféroval a boli sme vonku. Nič som si na ňom nevšimla, až po týždni mi to povedal.

rebrambora
28. okt 2023

Ze je to individualne, ale predpokladam, ze je zvyknuty to uzivat, kedze si si nic nevsimla. Za volant by som po tom teda asi nesadala.

akyia
20. feb 2024

Fuha 4 cukríky? To museli byt nejaké slabé, s kamoskou sme si dali jeden 40mg cukrík napoly a nedopadlo to dobre, ale tak nikdy predtým sme nič take nebrali a začiatočná dávka ma byt 10-15 mg takze sme ju trochu prekročili, frajer keď zobral 4x40 mg nemohlo mu nič nebyť

autor
20. feb 2024

@akyia 🙄

autor
20. feb 2024

@akyia on bol zvyknuty fajcit marihuanu, netusim ako je mozne, ze mu to nebolo silne. ja som si na nom nic nevsimla, ale oci mal take privrete, prizmurene.

mikadooo
20. feb 2024

Že je to nebezpečné. Nikdy nevie, kedy mu to dodrbe psychiku. Môže byť 10 rokov úplná pohoda a potom sa spoja nejaké faktory o ktorých ani netuší, že sa môžu spojiť (alebo sa to proste len stane). Ale samozrejme, možno si bude dávať "len" 4 cukríky do 90tky, bez akéhokoľvek negatívneho dopadu 🤣.

akyia
20. feb 2024

@mikadooo presne, u mna to vyvolalo úzkosti a to len raz som skúsila

akyia
20. feb 2024

Hm no môže byt že si uz jeho telo navyklo