Fajčenie Iqosu pri dieťati

budemmamca
3. apr 2024

Aký máte názor na fajčenie Iqosu vnútri v byte pri dieťati?ja osobne mám na to nervy, som nefajciar a muž není ochotný vyjsst na balkón aby fajčil tam, fajčí rovno pri dcére a tvrdí mi že to neškodí.Tak ako to prosím Vás je?máte aj vy takto doma?

mattina8991
3. apr 2024

Určite nefajčiť pri dieťatku ☺️ tiež s mužom fajčíme iqos ale výhradne na balkóne, pri dcére nie. Tiež to smrdí a žeby to neškodilo tomu veľmi neverím 😃

melanta
3. apr 2024

A pred dieťaťom nefajčili vo vnútri? Fajčil. Nerozumiem tomu, prečo sa teda čuduješ. Veď vieš, s kým si si urobila dieťa (v byte či dome vo vnútri z môjho pohľadu fajčia len obmedzení sedláci). Ak je presvedčený, že to neškodí a fajčenie je pre neho viac ako ty a dieťa, tak moc na výber nemáš. Buď akceptovať výber debilného partnera (a nie, nepíš že inak je to skvelý partner a otec) alebo...

mima1608
3. apr 2024

Mne Iqos vždy smrdel ako fekalie 🙈 ale je to tiež tabak, aj keď "len" zohrievaný, takže určite by som to pri dieťati nedovolila. Môj muž fajčí vaponizer a nedovolím mu fajčiť vnútri, aj keď ten naozaj nijako nesmrdí, ale tiež predsa obsahuje nikotín.

terezia323
3. apr 2024

@budemmamca samozrejme, že to škodí. Chráň si svoje dieťa, nikto iný to nespraví

mircalla
3. apr 2024

@budemmamca Ja mam nervy na vsetkych fajciarov. Vadi mi aj fajcenie vonku, ten smrad ide vsade

budemmamca
autor
3. apr 2024

@melanta nefajčíl vtedy vôbec.

budemmamca
autor
3. apr 2024

@melanta bohužiaľ nie je

jazula
3. apr 2024

U nás fajčenie vnútri v žiadnom prípade a to som nedovolila ani pred dieťaťom. Aj vonku na prechádzke s tým ide partner trochu vedľa…

Zbiera tie “špaky” do toho ich sáčka? Nech si k tomu čuchne, ako to nesmrdí…fuj 🤢. U rodičov teta na návšteve mávala výnimku a fajčila to vnútri (je pravda že fakt veľa) a to sa vetralo dlho, ten puch.

melanta
3. apr 2024

@budemmamca tak si dieťa chráň. Ak to dovolíš, tak nebudeš o nič lepšia ako on. Ak to nejde rozhovorom a vysvetľovaním, tak by to u mňa išlo po zlom. Buď prestane, okamžite, alebo si zbalí veci. Neexistuje, aby jedna matka dovolila fajčiť v byte pri dieťati.

elalala
3. apr 2024

No či to škodí alebo nie, už len to, aký návyk ukazuje dieťaťu je nevhodné. Škodí to jeho zdraviu, pozná riziká fajčenia a v pohode fajčí pred dieťaťom. Potom ten istý rodič bude o 10-15r "fackať" dieťa, že skúsilo cigaretu? Hygienické to tiež nie je.

januska12323
3. apr 2024

Povedzme, že to je lepšie ako cigarety ale smrad to má stále.

michaela789
3. apr 2024

Absolútne nechápem fajčenie vo vnútri 🙈 a je jedno či je to elektronická, normálna, iqos alebo čokoľvek iné, nevyznám sa v tom. V rodine máme nejedného fajčiara (aj ja som kedysi bola fajčiar) a všetci fajčia vonku a tak aby ich deti nevideli, niekde za rohom domu alebo na balkóne. Toto by som netolerovala ani keby fajčil vanilkové lusky, nieto ten humus.

dadka1997
3. apr 2024

@budemmamca škodí, všetko škodi a ešte to aj smrdí

cookie29
3. apr 2024

no a tie kolapsy v USA..; to asi tiez bude len vymyslene.... fajciarov nemusim, vacsina z nich nerespektuje nefajciarov :( ale teda takto ublizovat vlastnemu dietatu :( nerozumiem. Poznam v okoli par ludi co fajcia, ale vzdy idu von... umyju si ruky po fajceni atd

kiki68
28. máj 2024

@budemmamca nie nefajcit pri dietati, ideme detom prikladom, dieta to zacne velmi skoro zaujimat a bude to napodobnovat. Tiez nesnupeme, nepichame drogy pred detmi, tak preco vypalovat zobak