Dávate 2-ročným deťom cukríky?

3. máj 2023

Ahojte , možno to znie divne ale moja ma 2r 3mesiace a nedávam jej teda žiadne cukríky ..ako su na tom vaše deti v jej veku ? ..aké cukríky papaju vaše deti ?

tinkavvv
3. máj 2023

Ziadne.

galganka
3. máj 2023

Aké dostane, vyberie v obchode, kúpime, máme v zásobe... najradšej má guli-guli, rozumej Schoko bons.

danieli
3. máj 2023

Inak ja netusim kto vymyslel cukriky, ale je to smrt pre zuby a ako bonus dusenie dietata, zazite, dakujem nikdy viac

anjelok
3. máj 2023

V tom veku som ako cukriky davala susene bio brusnice

euka210
3. máj 2023

V takom veku ziadne, ja som nedavala sladkosti kym sa len dalo.

zuzanockamt
3. máj 2023

Nezapadnem medzi tunajšie bio matky, jedáva želatínové cukríky - medvede a PEZ cukríky, rozpustné, čokoládové. Stravuje sa normálne ako my, čiže aj cukor. Má 3 roky aj 3 mesiace, jedáva všetko od cca 10.mesiaca.

lauriik
3. máj 2023

Ja nedavam ani 6 rocnej.

mikadooo
3. máj 2023

Nie. To som sa bála v tom veku ešte, že jej zabehne. A pokiaľ ešte dieťa nepozná takéto sladkosti, určite to nie je na škodu 😉.

lucia147852
3. máj 2023

Cukríky nedávam ani 6 ročnej. Čokoládu, keks áno, ale cukríky nie. Odkedy som videla na cintoríne hrob 5 ročného čo sa zadusil cukrikom mám z toho nočnú moru

kleopatra114
3. máj 2023

Davam , ale gumové .

patka06
3. máj 2023

V tomto veku, len "mäkké" a rozpustné cukríky - PEZ, gumové medvedíky, vexta, Jojo jahodky, želé a pod.
Najobľúbenejšie boli Krowky.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
3. máj 2023

nasmu ako cukriky kupujeme take tie ovocne akoby koze, len v tvare "guliciek", raz za cas ma mini-sacok haribo, raz za rok ma kinder schoko-bons

kazdopadne tvoje dieta, tvoja zodpovednost, tvoje pravidla - nechces nedavaj a to ze ine ne/davaju ta vobec nemusi zaujimat

henka123123
3. máj 2023

Pezz a gumenne

amelia89
3. máj 2023

cukriky nie,iba tie z ovocia z dmky, dostava ine sladkosti ako nejake keksy, obcas cokoladu, zmrzku, kolac atd. Ale obyc cukriky este nie,bude mat 3 v lete

ciernysokol
3. máj 2023

2 rocnemu som nedavala ziadne.uz ma 7 a jedol obcas gumene.tvrde cukriky zo zasady nikdy,obsahuju rakovinotvorne prisady.tiez nie zuvacky,kvoli aspartamu (tie uz nezujem ani ja).sladkosti obcas ano,ale podla zlozenia.cokolada,kolace,zmrzlina,priblizne raz do tyzdna.cim menej,tym je kludnejsi,spokojnejsi a zje viac ovocia.

majlo1234
4. máj 2023

Ja nie som bio matka a noj syn jedava to, co my. Kedze cukriky nejeme, neje ani on. Ani by ma nenapadlo mu ich kupit akoze speci pre neho. Aj ine veci(sladkosti) v obchode, ak pyta, a nechcem ich kupovat, tak mu proste poviem nie. A posledny trik, ktory pouzivam na slane chrumky a cipsy, ktore su v jejo dostupnosti- tie teraz nepapame, tie su pre navstevu😃😃😃 ale samozrejme, ked mame navstevu/sme na navsteve, to si da rad😃

zorkahorka
4. máj 2023

Starsi nemal, mladsi ma. Lebo ma starsi a velkym zasobovacom je starky

bubu65
18. aug 2023

Ja dávam tieto: https://bobule.sk/bio-gumene-cukriky/ ale snažím sa vyhýbať

zuzanaer
20. feb 2024

Náš ma 6rokov ešte cukrík nejedol, nepýta.