Chrasty a svrbenie hlavy

julkaaa1
28. máj 2018

Ahojte nikdy som nemala ziadny problem s vlasmi ani hlavou a uz 3 dni ma strasne svrbi hlava a pozeram ze ma chrasty strasne to svrbi a ja si to ešte skrabem tak sa to rozsiruje idem dnes do lekarne poradte mi daco niejaky sampon najlepsie a aj masku prosim dakujem

bale1rinka
28. máj 2018

@julkaaa1 chrasty sa robia keď je psoriáza (mokvá to) alebo alopécea..málo si napísala informácií..

kiwi3
28. máj 2018

a nemas nahodou vsi? tie chrasty mas z toho skrabania? mna velmi dlho svrbela hlava, neviem z coho to presne bolo, ale velmi mi pomohol vichy dercos na lupiny. odvtedy uplna pohoda

lilyianka
28. máj 2018

Môžeš mať aj seboreu...ja som mala ten problém čo popisujes a skúsila som rôzne šampón....a pomohol mi belosalic...predpisuje to kozna

martina2ve
28. máj 2018

Mam taky isty problem uz par rokov, pocas celeho roka. Kupujem tento sampon celej rodine a iba ten mi pomohol. Pripadne vodu na pokozku hlavy. Mozno pomoze🙂

deianeira
14. dec 2018

@martina2ve mozem sa spytat, kde ste kupili ten sampon aj vodu? V akej sieti lekarni alebo drogerii? Som z BA, dakujem

martina2ve
14. dec 2018

Benu lekaren maju vzdy. A myslim ze som videla aj v Teta drogerii

helenka778
18. jún 2020

Viete mi tu niekto poradiť ? Maminu strašne svrbí hlava na zátylku , škriabe si to takze tam ma aj chrasty ,kožná jej predpísala šampón no akosi jej nepomáha 🙈 za každú radu budem vďačná ...

katrin21
18. jún 2020

@julkaaa1 chod ku koznej..viem o pripade kde sa takto stale hlava skrabala a svrbela,chraty a dookola a bola to plesen kožna..
@bale1rinka nie len to,je x inych veci