Chodíte cvičiť do fitka, keď ste chorí?

15. mar 2024

Ahojte, chodíte cvičiť keď ste chorí ? Alebo chodia takí ľudia k vám do fitka ? Dnes som bola dosť znechutená, lebo asi 7-8 ľudí vo fitku vkuse kaslalo, smrkalo dokola a aj tak tam boli. Vzduch tam stojí, je to predsa uzavretý priestor kde sa ľudia zadychaju. Podľa mňa je dosť egoisticke ísť takto cvičiť

jeennyv
15. mar 2024

Neviem teraz je obdobie alergii, ludia po chorobe dlhodobo kaslu, ja si neviem predstsvit, ze ked je niekto fakt chory ide do posilky 🤷‍♀️🤷‍♀️

janinka007
16. mar 2024

Zalezi na tom ci len soplili, alebo aj kaslali. Ak soplili, moze byt alergia, ale su zavislaci, co pojdu do tej posilky aj chori, lebo skratka "musia" 🤷‍♀️

sabina897
16. mar 2024

.... aj u nás to isté. Chalan sa ešte pochváliť, že ráno mal horúčku, ale aj tak ide. A ja samozrejme o 3 dni doma s chorobou a vyradená na dva týždne ☹

vesimelonimarsista
16. mar 2024

odkial vies, ze su chori a nemaju len nejaku alergiu?

rude_baby
16. mar 2024

Tak ja som týždeň po chorobe, budúci týždeň to už bude druhý... A furt soplim a občas odkašlem, ale cvičiť už pôjdem 🤷‍♀️

jimi1985
16. mar 2024

Ked som chora,necvicim vobec a uz vobec nechodim medzi ludi.

simsalabim
16. mar 2024

Kamoska kvoli tomu prestala chodit do fitka, vzdy tam od tych borcov ochorela.

michaela329
16. mar 2024

Ja mam napríklad alergiu a okrem sopla aj kašlem (lebo to zateka) a ešte aj oči mam zapalene. Ak by boli chorí, nevladali by cvičiť a určite ani regenerácia by nebola správna. Ak niekto cvičí dlhodobo, počas choroby cvičiť nepôjde.

domkakvet
16. mar 2024

Nie nechodim, ale nemuseli byt chori, mohlo ist o alergiu.

kiki68
22. mar 2024

Nie a nevidim v tom vyznam. Neviem ako to zvladaju, sak ked ma drhne tak sa neviem sustredit