Bielenie zubov Pure Whitening

gabika0825
5. júl 2024

Ahojte, máte niektorá skúsenosť s týmto bielenim aj pri citlivých zuboch? Čítala som že je táto technika vhodná aj pre citlivé zuby, pretože obsahuje minimum peroxidu v porovnaní s inými technikami bielenia. No mam mierne problémy aj so sklovinou, ale nedočítala som sa či je to prekazka, alebo to pri tejto technike nevadí. Pripadne či to neuškodí. Prosím nepíšte mi tu že prečo si chcem dať bieliť že to je blbosť… ja som naozaj rozhodnutá s tým už niečo robiť, lebo zuby mám cely život nazltle, nosila som aj strojček keď som bola v puberte a zuby mám pekne rovné, ale sú žlté, vyzerá to hrozne. Skúšala som raz aj drahu sadu na domáce bielenie a žiadny efekt to nemalo, bolo to iba predražene a bez účinku. Pasty bieliace používať nemôžem kvôli tým zrnieckam, nerobi mi to dobre na sklovinu. Moja zubárka sa tejto technike nevenuje, Takze to snou neviem ani priamo skonzultovat. Napíšte mi vaše skúsenosti 🙂

gabika0825
autor
5. júl 2024

@gabika0825 kľudne dajte aj tip na zubné ambulancie, ktoré sa tomu venujú a boli ste spokojne. Najlepšie v okoli BA ale môže byt aj TT alebo SC 🙂

marcellka32
5. júl 2024

Ja používam bieliace pásiky na doma, vyjde ma to lacnejšie...bola som aj zubára a odhovoril na od toho, ale ja mám tenkú zubnú sklovinu

gabika0825
autor
6. júl 2024

@marcellka32 to mám aj ja s tou sklovinou, ale zuby mám odtieňovo veľmi žlté a vadi mi to. Pásiky som skúšala to domáce bielenie a nemalo to žiadny efekt…

mandzula
6. júl 2024

@gabika0825 v BA to robi napriklad Biodent. Maju to aj cez Zlavomat, kukni. Ja som na bielenie nebola, len na hygienu a pristup maju perfektny.