Ako zvládate tieto horúce dni?

14. aug 2024

Ako zvládate tieto horúce posledné dni? Mam len 22 a nezvládam to, hanbím sa za to ale bohužiaľ moje telo neprijma viac stupňov ako 20🙈 ako sa schladzujete a dokážete žiť cez deň?

thirstymonk
14. aug 2024

Tiež som bol taký. Začal som otužovať, najprv doma v sprche, potom v potoku, pokračoval som aj v zime, nebál som sa toho a výsledkom je, že mám oveľa lepšiu termoregulaciu.

doriiis
14. aug 2024

Úplne super to znasam.Ja to teplo normálne vstrebavam a milujem to.Moc sa nepotim presne kvôli tomu,že utuzujem ako
@thirstymonk .Ľadovo studené sprchy robia zazraky

marcellka32
14. aug 2024

Čakám kedy bude 20 stupňov a vtedy budem vonku

victoriab
14. aug 2024

Milujem leto a je mi zima pri pomysleni, ze o chvilu zas tristo veci bude treba na seba obliekat 🫥

mrkvicka060
14. aug 2024

@doriiis toto by som chcela vyskusat, lebo tieto tepla su pre mna hroza, aj sa dost potim. staci to doma v sprche alebo treba v zime aj do potoka chodit? 🙂

doriiis
14. aug 2024

@mrkvicka060 ....ja do potoka nechodím.Len sa proste celoročne sprchujem v studenej vode🤷🏻‍♀️

mrkvicka060
14. aug 2024

@doriiis dakujem

maranta_leuconeura
14. aug 2024

Nezvladam, spotena som len co vyjdem na ulicu. Treba len vydrzat. Ja mam najradsej zimu, lebo vzdy sa da priobliect (a slovenske mierne zimy naozaj nie su nic strasne), ale v lete sa uz viac vyzliect neviem

autor
14. aug 2024

@maranta_leuconeura už držím veľmi dlho a už nevládzem a každý deň sa modlím nech aspoň zaprší a ide teplota nižšie totálne som z toho smutná už 😕

danyelia
14. aug 2024

Normálne, teším sa, že je tak teplo 🫠

lizatko1009
14. aug 2024

Velmi dobre, milujem teplo, nepotim sa, dodava mi to pocit stastia, energie. Desim sa ked pride dusickove pochmurne obdobie na nekonecno.

bloger
15. aug 2024

Myslím si, že je to vyčerpávajúce pre každého.Máme samozrejme ventilátor vežový a ochladzujeme sa ako sa dá. Tiež by som bol rád keby zapršalo. Súhlasím s tebou. Mám rád slniečko ale tiež tak do 22 stupňov. Tieto extrémy sú nebezpečné pre ľudské zdravie.

mimikarol
15. aug 2024

Hrozne a najhoršie na tom je že aj doma máme výpek. Klimu nechceme. Čakám na jeseň ako na spasenie

missviolet
15. aug 2024

Bohuzial som jak matoha lebo nespavam, cela postel podo mnou spotena... a nadranom idem na svoju dvojhodinkvu orechadzku, lebo inokedy sa neda vydrzat... v praci uz ledva zijem jak som unavena z tohto rezimu

misinka0611
15. aug 2024

Leto je OK, ale toto je už naozaj veľa. Trpia starší ľudia, zvieratá, príroda. Tiež je rozdiel to kto je v akej situacii lebo byt doma v klíme to každý by to leto potom miloval 🙂

vroni
19. aug 2024

Nenávidím leto a horúčavy zvlášť. Sipim, chrcim, neviem dýchať, neviem zit, neviem spat, prosikam o azyl v mrazničke a hybernujem dúfajúc, že tento horor prežijem. Ako zvláštny bonus muž neznáša klímu, takže žiadna uľava ani doma. Ale november príde a ja ožijem!!!! 🤣

karmen118
19. aug 2024

Nezvládam tieto horúčavy, neviem sa dočkať kedy sa konečne ochladí. Tak ako niekoho nakopne leto a horúce počasie, tak mňa presne opak - akonáhle sa ochladí ožívam, ja zvyknem čerpať energiu zo zimy, neviem prečo ale je to tak, čim je chladnejšie, tým viac energie mám. Ale už dávno nebola taká poriadna mrazivá zima, takže posledné roky nemám nikdy dobité baterky naplno - čo je nanič vkuse som unavená 😢 - keby môžem presťahujem sa niekam na Aljašku 😅