6-ročný syn pozerá počítačové hry. Je to zdravé?

susana777
3. dec 2023

Ahoj chcem sa s vami poradiť. Môj 6ročný syn pozerá aj niekoľko hodín na internete niečo na skôsob počítačových hier volá sabuchal a asimister. Môže ho to dobudúcna negatívne ovlivniť? dakujem

klarissa25
3. dec 2023

A ty mu to dovoľujes prečo?? Ale po prečítaní tvojich príspevkov verím ze toto je vymysel

adeladulova
3. dec 2023

Niekolko hodin denne sediet pri pocitaci ho ovplyvni istotne. Ak by pozeral dokumnetarne serialy, tak k lepsiemu. Ako myslis ze ho ovplyvnia videa, ktore su uplne zbytocne a od veci?

alex49
3. dec 2023

ako môžeš dovoliť 6ročnému sedieť niekoľko hodín za počítačom?

barbora0308
3. dec 2023

@susana777 ovplyvnilo by to aj dospeleho cloveka, nie to este 6 rocne dieta vo vyvine ... 🫤

judar
3. dec 2023

Zavislost nic ine ..ak to nepodchytite casom vam prestane este aj von chodit a nic ine sa mu nebude chciet nieto este ucit lepsie v skole

betulinka1
3. dec 2023

@susana777 nasi maju 9 a absolútne zakazane taketo hovadiny. Nakolko maju obmedzený cas na elektronike (tablet, telka) tak aj musia zvazit, co chcu na nej robit. Pocitac dostanu az tento rok pod stromcek, lebo uz zacinaju robit projekty a nechcem aby to robili na mojom pracovnom.

luckajozko21
3. dec 2023

dufam, ze to ma aspon v anglictine, nech to ma aspon nejaky plus

slavomira236
3. dec 2023

@susana777 aj moja 6rocma si to sem tam zapne na telke na youtube..

janinah
3. dec 2023

Zarábaš si na poriadny prúser.....

diewcatqoo
3. dec 2023

6 rocny syn pozera v telke to, co mu dovolim. Neexistuje, aby niekolko hodin z dna travil pozeranim takychto somarin.

anjelicek26
3. dec 2023

Pozerat cokolvek a do akejkolvek obrazovky tolko hodin denne v tom veku je cista katastrofa...Ty mas asi velice rada pokoj od neho,ked je hodiny *vypnuty* a pozera a nic po tebe nechce....

dadka1997
3. dec 2023

@susana777 a preco mu to dovoluješ ? Nechapem preco sa stazujes ... moj maly ma 6 a pozera minecraft aj si zahra a stava tam ozaj prekrasne domy ale ma stanovený limit na telefone cize 2 hodiny denne ked sa minú blokuje sa to, inak to blokujem ja

rebrambora
3. dec 2023

V 6tich rokoch mat vytvoreny detsky ucet na internete v dnesnej dobe by malo byt povinne.
Pocas bezneho dna hodina max.